Chciałbym wyświetlić tekst/stronę w powiększeniu.
Jak mogę to zrobić?

Zmiana ustawień za pomocą myszki i klawiatury:

Aby wyświetlić stronę ALDI w powiększeniu w programach Windows i Linux należy jednocześnie nacisnąć na klawiaturze klawisze Ctrl i + (plus), a w programie MAC OS X klawisze cmd/jabłko i + (plus) lub alternatywnie należy przesuwać rolkę przewijania myszki w górę jednocześnie naciskając w programie Windows klawisz Ctrl, a w programie MAC OS X klawisz Ctrl.

Aby wyświetlić stronę ALDI w pomniejszeniu w programach Windows i Linux należy jednocześnie nacisnąć na klawiaturze klawisze Ctrl i - (minus), a w programie MAC OS X klawisze cmd/jabłko i - (minus) lub alternatywnie należy przesuwać rolkę przewijania myszki w dół jednocześnie naciskając w programie Windows klawisz Ctrl, a w programie MAC OS X klawisz Ctrl.

Powrót do ustawień pierwotnych - w programach Windows i Linux należy jednocześnie nacisnąć na klawiaturze klawisze Ctrl i 0 (zero), a w programie MAC OS X klawisze cmd/jabłko i 0 (zero).

W celu uzyskania dokładnych informacji zalecamy odwiedzić stronę producenta wybranej przeglądarki.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zespół ALDI

* Przypisy i wskazówki prawne

*
Prosimy o wyrozumiałość, ponieważ pomimo starannego planowania może się zdarzyć, że cieszące się dużym zainteresowaniem artykuły akcyjne zostaną wyprzedane już pierwszego dnia.