Asortyment

Wysoka jakość w dobrej cenie
Asortyment ALDI obejmuje szeroką gamę prawie 1000 różnych produktów o najlepszym stosunku jakości do ceny. Oferujemy marki o sprawdzonej jakości, które są dostępne wyłącznie w sieci dyskontowej. U nas kupicie Państwo zarówno wysokiej jakości produkty spożywcze, jak i niezbędne artykuły codziennego użytku. Powodem do dumy jest fakt, że niezależne badania, znaki jakości i certyfikaty potwierdzają nieustannie doskonałą jakość naszej oferty. Również jeśli chodzi o ceny, nasi klienci mogą na nas zawsze polegać: W ALDI obniżamy ceny na stałe.
W ALDI jakość i odpowiedzialność są ze sobą ściśle powiązane. Dlatego też przy doborze naszego asortymentu ważną rolę odgrywają kryteria społeczne i ekologiczne. Nasz wskaźnik wartości odżywczych znajdujący się na opakowaniach artykułów spożywczych jest doskonałym drogowskazem do zdrowego odżywiania całej rodziny.
Dowiedzcie się Państwo, jaki nowy asortyment pojawił się w naszej ofercie lub jakie produkty sezonowe są ponownie u nas dostępne i zasięgnijcie szczegółowych informacji o ofertach z naszego asortymentu. Skorzystajcie Państwo z naszej oferty smacznych owoców i warzyw oraz codziennie pysznego, świeżego pieczywa.

* Oferta ważna w podanym terminie lub do wyczerpania zapasów.

*
Oferta ważna w podanym terminie lub do wyczerpania zapasów.