ŚWIEŻY MARKET - ŚWIEŻE POMYSŁY

Z radością informujemy, że do końca lipca wszystkie nasze sklepy zmienią się na lepsze! Zależy nam, aby czuli się Państwo u nas dobrze i swobodnie, dlatego też wprowadziliśmy mnóstwo dodatkowych elementów nawigacji wśród grup asortymentowych oraz znacząco rozszerzyliśmy asortyment stały, akcyjny i promocyjny.
ŚWIEŻE PRODUKTY I POMYSŁY

Owocowe smoothie, smaczne kanapki, mieszanki sałat oraz dania gotowe to tylko niektóre z propozycji dla najbardziej zabieganych. Zapraszamy do specjalnej strefy chłodniczej z artykułami świeżymi i gotowymi.

JAK ŚWIEŻE BUŁECZKI! 

W świeżej strefie pieczywa mogą Państwo wybierać spośród ponad 30 różnych artykułów, w tym chrupiących bułek, chlebów czy słodkich i słonych przekąsek wypiekanych na miejscu kilka razy dziennie.

MAŁY WÓZEK, DUŻA FRAJDA!

W nowym ALDI na każdego małego Klienta czekają dedykowane wózki. Wprowadziliśmy również nowe wózki zakupowe dla dorosłych - z wygodnymi uchwytami oraz miejscem na delikatne artykuły.

Z NATURY ODPOWIEDZIALNI!

Systematycznie rozszerzamy ofertę produktów BIO. Polecamy produkty marki GUT BIO, charakteryzujące się naturalnym składem co najmniej w 95% oraz wyeliminowaniem z procesu produkcji substancji modyfikowanych genetycznie (GMO) i sztucznych polepszaczy, co potwierdza unijne logo produkcji ekologicznej.

ZDROWA ODNOWA! 

Strefa świeżych warzyw i owoców to serce naszego sklepu! Każdego tygodnia polecamy wybór spośród niemalże 120 różnych owoców i warzyw.MASZ APETYT NA WIĘCEJ?

Zobacz film z wnętrza nowego sklepu!  

NOWA MAPA ZAKUPOWA

W ALDI przyjemność z zakupów odkryjesz na nowo. A dzięki naszej mapie bez najmniejszego problemu znajdziesz to, czego potrzebujesz. 

Mapy poszczególnych sklepów mogą różnić się nieznacznie od siebie. Jednak to wciąż ten sam ALDI, w którym szybko, tanio i przyjemnie kupisz produkty najwyższej jakości. * Oferta ważna w podanym terminie lub do wyczerpania zapasów.

*
Oferta ważna w podanym terminie lub do wyczerpania zapasów.