POWIADOMIENIE

WSKAZÓWKA

DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ

SUKCES

  1. Strona główna
  2. Grudzień w ALDI

Grudzień w ALDI

Grudzień w ALDI
postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne

Końcówka starego roku i początek nowego roku to idealny moment na to, by zastanowić się, co jest dla nas naprawdę ważne. Postanowienia noworoczne pozwalają nam zobaczyć szerszą perspektywę, dojrzeć siebie w dłuższym okresie i skupić na zdrowiu, rodzinie, relacjach i rozwoju.

Więcej
fajerwerki

Fajerwerki

W ofercie ALDI znajdziesz bogatą ofertę fajerwerków, petard i sztucznych ogni. Dostawca naszych produktów, firma WECO, to firma niemiecka, która stawia na jakość. Ich produkty spełniają wszystkie normy, mają wymagane atesty, a przestrzeganie dołączonej instrukcji pozwala na bezpieczną, barwną i huczną zabawę. A jest w czym wybierać, bo oferta ALDI to kilkanaście modeli fajerwerków i petard!

Więcej
Ozdoby świąteczne

Ozdoby świąteczne

Nie wyobrażamy sobie bez nich świąt, to one sprawiają, że możemy poczuć prawdziwą magię. Dekoracje bożonarodzeniowe, bo o nich mowa, są w stanie wprawić nawet świątecznych sceptyków we wspaniały nastrój. Aktualnie w ofercie ozdób świątecznych mamy wiele produktów, które pozwolą przyozdobić cały dom, ale też balkon czy ogród. Sprawdź, co ALDI przygotowało dla ciebie w tym roku.

Więcej

Prezent dla mamy na Święta

Mama to dla wielu osób najważniejsza kobieta w życiu, ponieważ to ona od pierwszych naszych chwil troszczyła się o nasze szczęście i bezpieczeństwo, dlatego też z przyjemnością kupujemy jej podarunki. Wiadomo, że najlepszy prezent dla mamy na Święta to obecność jej dzieci przy wigilijnym stole. Jeśli jednak dzieci nie przyjdą z pustymi rękami, a ofiarowany upominek trafi w jej gust i potrzeby, radość będzie jeszcze większa.

Więcej

Prezent dla taty na Święta

Święta Bożego Narodzenia za pasem, gwiazdkowy nastrój czuć coraz mocniej, spadł pierwszy śnieg, a za chwilę usiądziemy z rodziną przy wigilijnym stole i wręczymy sobie prezenty. Bardzo często zakup odpowiedniego prezentu dla taty na Święta spędza nam sen z powiek. Zanim podejmiesz decyzję, obejrzyj nasze propozycje prezentów na Święta dla taty, być może staną się dla ciebie źródłem inspiracji.

Więcej

Prezent dla niej na Święta

Urocze drobiazgi włożone pod choinkę w dzień Wigilii zawsze sprawiają radość i symbolizują, jak bardzo kochamy naszych bliskich. Bez względu na to, czy wybierasz prezent na święta Bożego Narodzenia dla przyjaciółki, dziewczyny, mamy czy siostry – powinien cechować się on oryginalnością. Postaw więc na niebanalność. Aby trafić w oczekiwania twojej wybranki, zastanów się, co sprawia jej w życiu najwięcej radości. Dla tych wszystkich mężczyzn, którzy poszukują oryginalnych prezentów dla swoich połówek, koleżanek czy sióstr, mamy ciekawe i niebanalne propozycje, które mogą zainspirować do zakupu prezentów.

Więcej

Prezent dla niego na Święta

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, w którym obdarowujemy najbliższych prezentami, a przedświąteczny okres wypełniony jest ich poszukiwaniem. Znalezienie idealnego prezentu dla mężczyzny na Święta to niełatwe zadanie. Nie jesteśmy bowiem tacy sami i każdy z nas cieszy się z innych upominków. Jaki więc prezent świąteczny najlepiej wybrać dla chłopaka, męża czy brata? Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu na Święta do niego, być może zainteresują cię nasze propozycje.

Więcej

Przepisy świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, magiczny czas. Zwyczajowo na wigilijnym stole powinny się znaleźć wszystkie płody ziemi, a potraw powinno być dwanaście i każdej należy spróbować. Nawet jeśli na Twoim wigilijnym stole nie będzie tych dwunastu potraw, polecamy skorzystanie z naszych bożonarodzeniowych przepisów. Na tej stronie znaleźć można przepisy na tradycyjne wigilijne potrawy, w wersji na słono i na słodko.

Więcej

Prezent na mikołajki dla dzieci

Prezent na mikołajki dla dzieci czas wybrać! Już 6 grudnia dzieci na całym świecie odwiedza postać starszego mężczyzny z białą brodą, ubranego w czerwony strój. Jego sanie, którymi wozi prezenty, ciągnie zaprzęg reniferów. To oczywiście św. Mikołaj. W ALDI również mamy prezenty na mikołaja dla dzieci. Od środy 17.11 w ofercie znaleźć można m.in. klocki LEGO.

Więcej

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.