Nowe godziny otwarcia sklepów ALDI
  1. Strona główna
  2. Informacje dla klienta
  3. ALDI zachęca: Dbajmy o siebie wzajemnie

ALDI zachęca: Dbajmy o siebie wzajemnie

W trudnych czasach rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa, sieć ALDI podjęła szereg działań, aby wesprzeć tych, którzy teraz szczególnie tego potrzebują. Wierzymy, że dbając o siebie wzajemnie, jesteśmy w stanie osiągnąć więcej dla wspólnego dobra.

team-aldi
123

ALDI włącza się do akcji #PosiłekDlaSeniora

 

 

Grupą najbardziej narażoną na skutki pandemii koronawirusa są osoby w wieku 60+. Jak im pomóc?

Na świetny pomysł wpadła Grupa Warszawa, organizując na portalu zrzutka.pl specjalną zbiorkę, której celem jest przygotowanie posiłków dla najbardziej potrzebujących seniorów i dostarczanie ich pod same drzwi.

Do akcji włączyli się znani i lubiani influencerzy, wśród nich jest WhatAnnaWears, która na swoich kanałach Social Media poprosiła o pomoc…

ALDI nie mogło pozostać obojętne! Przyjęliśmy wyzwanie. Postanowiliśmy pomóc i dołączyć do akcji.

Jak pomagamy seniorom?

#PosiłekDlaSeniora to akcja polegająca na przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków dla osób starszych. Akcja od kilku tygodni z wielkim sukcesem rozwija się w Warszawie. Kolejnym miastem, które włączyło jest Wroclaw. Organizatorzy nie wykluczają włączenia kolejnych miast oraz przedłużenia akcji również po zakończeniu walki z pandemią COVID 19.

ALDI zobowiązało się do zorganizowania trzech dostaw produktów (dwie z produktami spożywczymi i jedną z produktami higieniczno-sanitarnymi). Wśród produktów spożywczych znajdą się produkty świeże, ale nie zabraknie również przetworów. W drugiej dostawie do seniorów trafią słodycze, kawy, herbaty, soki i przekąski.

Dostarczone w pierwszej dostawie produkty pomogą Grupie Warszawa w stworzeniu pełnowartościowej i zbilansowanej diety dla seniorów, która będzie się składać z czterech posiłków – śniadania, zupy, obiadu i podwieczorku. W kolejnych dostawach zadbamy o przekąski oraz artykuły codziennej potrzeby, których Seniorzy bardzo potrzebują.

Więcej o akcji przeczytać możecie na portalu zrzutka.pl. Śledźcie również nasz profil na portalu Facebook, gdzie już wkrótce znajdziecie więcej informacji o naszym udziale w akcji #PosiłekDlaSeniora.

Dbajmy o siebie wzajemnie!

123
team-aldi

ALDI przekazuje produkty lekarzom i sztabom kryzysowym

szpital

Dziś wszyscy jeszcze bardziej niż zwykle doceniamy pracę i trud lekarzy, pielęgniarek i służb publicznych. W ALDI zdajemy sobie sprawę, że w tym trudnym czasie troszcząc sie o innych, nie mają oni możliwości, aby zadbać o swoje posiłki. Dlatego my postanowiliśmy zadbać o nich.

Cegiełka dołożona przez ALDI to pakiety produktów dla lekarzy, pielęgniarek oraz sztabów kryzysowych Urzędów Wojewódzkich. Rozpoczęliśmy cykl tygodniowych dostaw do szpitali i wojewódzkich sztabów kryzysowych. ALDI zaplanowało przekazanie produktów o łącznej równowartości niemal 150 tysięcy złotych. Wśród nich znajdą się m.in. batoniki proteinowe, wafle ryżowe, ciasteczka i soki, a także inne produkty, które w czasie wytężonej pracy, w trudnych warunkach, pozwolą na szybkie uzupełnienie energii.

Produkty będą dostarczane do szpitali w kilku turach, a cała akcja została zaplanowana na najbliższe kilka tygodni. ALDI jest w nieustającym kontakcie z kolejnymi placówkami i na bieżąco weryfikuje ilości dostaw. W najbliższych dniach wsparcie otrzymają Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu, Megrez Sp. z o.o. - szpital w Tychach,  Krakowskie Pogotowie Ratunkowe, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach oraz chętne sztaby kryzysowe Urzędów Wojewódzkich.

team-aldi

 ALDI uruchamia specjalne kasy tylko dla lekarzy i służb

kasy

DEDYKOWANA KASA W SKLEPIE

By zadbać o najbardziej obciążone grupy społeczne i ułatwić im proces robienia zakupów, wprowadziliśmy w każdym sklepie specjalną kasę obsługującą pracowników służby zdrowia i służb publicznych. W sklepach znajdują się także dedykowane plakaty informacyjne, jak również strzałki kierujące do właściwej kasy. Dzięki temu zakupy bez kolejki zrobią m.in. lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze, ratownicy medyczni, policjanci, strażacy, pracownicy straży miejskiej, straży granicznej.

PIERWSZEŃSTWO W KOLEJCE 

W ALDI doskonale wiemy, jak bardzo dzień pracy może być trudny i długi. Dlatego pracownicy służb medycznych, policjanci, pracownicy straży miejskiej oraz straży granicznej mają pierwszeństwo w kolejce do sklepu. W ten sposób chcemy podziękować im za ich codzienny wysiłek w walce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Pozostałych klientów prosimy o zrozumienie i ustępowanie pierwszeństwa medykom i mundurowym.

 

Pomagajmy tym, którzy o nas dbają!

team-aldi
1

ALDI wsparło kierowców, którzy utknęli w kolejkach na granicy

Pomoc dla służb publicznych i specjalne, dedykowane kasy to nie jedyne inicjatywy pomocowe ALDI rozpoczęte w ostatnim czasie.

W minionym tygodniu sieć ALDI przekazała tysiące produktów dla kierowców, którzy utknęli w wielokilometrowych korkach na granicy w Jędrzychowicach po tym, jak przywrócono kontrole w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem.

Akcja została przeprowadzona bardzo sprawnie dzięki działającej już na tym terenie oddolnej inicjatywie lokalnej ludności, wśród której znaleźli się także pracownicy sklepu ALDI w Lubaniu, z którymi skontaktowała się centrala firmy.

W ramach wsparcia ALDI przekazało 1100 litrów wody, 135 opakowań kabanosów, 300 opakowań soków i napoi, 660 opakowań chleba i wafli zbożowych, 36 opakowań słodkości (wafelki, batony oraz mleczne myszki), dodatkowo papier, ręczniki i chusteczki higieniczne.

Żywność i woda zostały przekazane przed przejściem granicznym - ze względów bezpieczeństwa nikt z uczestników akcji nie przekraczał granicy.

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.