Komunikacja Covid-19

Godziny dla seniorów i limit klientów w sklepach ALDI

W związku z pandemią koronawirusa, sieć sklepów ALDI wprowadza godziny dla seniorów oraz zmienia godziny otwarcia sklepów. Zobacz szczegóły.

Więcej

KLAMKA ZAPADŁA - Zdrowie jest najważniejsze

W ALDI od samego początku wdrażamy rozwiązania zmniejszające ryzyko przenoszenia się koronawirusa. Dbamy również o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego nasze gazetki produkujemy i dostarczamy z zachowaniem specjalnej procedury higieniczno-sanitarnej.

Więcej
doceniam

#DOCENIAMDZIĘKUJĘ

„Cichym Bohaterom” walki z koronawirusem – listonoszom, pielęgniarkom, kurierom, pracownikom sklepów, całemu #teamALDI i wielu innym chcemy głośno powiedzieć #DOCENIAMDZIĘKUJĘ. Wyraź swoją wdzięczność i kup w sklepach ALDI naklejkę. Dołóż swoją cegiełkę do walki z koronawirusem.

Więcej

#ZOSTAŃWDOMU

Drodzy Klienci – jeżeli koniecznie musicie zrobić zakupy sugerujemy aby ich czas był maksymalnie krótki. Zapraszamy do zapoznania się z specjalnymi procedurami, jakie wdrożyliśmy w związku z zaistniałą sytuacją. Zachęcamy, jeśli możecie – zostańcie w domach.

Więcej

#teamALDI

Drodzy pracownicy, przygotowaliśmy dla Was zestaw najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami, dotyczący obecnej sytuacji związanej ze stanem zagrożenia epidemiologicznego. Wierzymy, że znajdziecie tam przydatne informacje.

Więcej

ALDI zachęca: Dbajmy o siebie wzajemnie

W trudnych czasach rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa, sieć ALDI podjęła szereg działań mających na celu wsparcie tych, którzy go teraz szczególnie potrzebują. Jako przedsiębiorstwo społecznie odpowiedzialne wierzymy, że dbając o siebie wzajemnie, jesteśmy w stanie osiągnąć więcej dla wspólnego dobra.

Więcej
ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.