1. Strona główna
  2. Komunikacja Covid-19

Komunikacja Covid-19

1

JAK ZACHOWAĆ BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS ZAKUPÓW?

Drogi kliencie,

Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny zarówno klientom, jak i pracownikom oraz zagwarantować ciągłość dostaw produktów. Jesteśmy świadomi ważnej roli, którą przyszło nam pełnić w tym pełnym wyzwań okresie.

Poniżej znaleźć można wszelkie najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa w naszych sklepach. Zachącamy do lektury.

#teamALDI

Jak bezpiecznie robić zakupy

Zapoznaj się z specjalnymi procedurami, jakie wdrożyliśmy w związku z sytuacją pandemiczną. Tutaj dowiesz się, jak bezpiecznie robić zakupy w sklepach ALDI.

Więcej

Godziny otwarcia i limit klientów w sklepach ALDI

W związku z pandemią koronawirusa, sieć sklepów ALDI zmienia godziny otwarcia sklepów. Zobacz szczegóły.

Więcej

Wspieramy nasz zespół

Drodzy pracownicy, przygotowaliśmy dla Was zestaw najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami, dotyczący obecnej sytuacji związanej ze stanem zagrożenia epidemiologicznego. Wierzymy, że znajdziecie tam przydatne informacje.

Więcej

Pomagamy w walce z COVID

Sieć ALDI podjęła szereg działań mających na celu wsparcie tych, którzy go teraz szczególnie potrzebują. Jako przedsiębiorstwo społecznie odpowiedzialne wierzymy, że dbając o siebie wzajemnie, jesteśmy w stanie osiągnąć więcej dla wspólnego dobra.

Więcej

ŚRODKI OCHRONY W ALDI

Maseczki osłonowe na twarz, antybakteryjne środki higieniczne oraz materiały do dezynfekcji powierzchni - wszystko to możesz kupić w sklepach ALDI. Zobacz ofertę.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.