#DOCENIAMDZIĘKUJĘ

123
doceniam

#TEAMALDI DZIĘKUJE!

DOCENILIŚCIE CICHYCH BOHATERÓW!

Dzięki Wam zebraliśmy 775 tys. zł. Kwota zebrana podczas akcji #DOCENIAMDZIĘKUJĘ została przekazana Fundacji Siepomaga i wesprze kilkanaście szpitali w walce z Covid-19.

Doceniliście "Cichych Bohaterów" walki z koronawirusem - listonoszy, pielęgniarki, kurierów, pracowników sklepów. Wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. W ramach akcji sprzedano ponad pół miliona naklejek. 

Jako firma odpowiedzialna społecznie, ALDI nie mogło pozostać obojętne. Zaprosiliśmy do współpracy 9 znanych polskich ilustratorów, którzy stworzyli naklejki interpetujące hasło akcji #DOCENIAMDZIĘKUJĘ naklejki te stały się symbolami wdzięczności i solidarności z "Cichymi Bohaterami".

Znikały jak świeże bułeczki, dzięki czemu pokazaliście, że razem mamy wielką moc!

Za pomysł i koncepcję akcji odpowiadała Agencja Scholz&Friends Warszawa oraz The Digitals. Partnerem akcji była Grupa LTTM, a wyłącznym dystrybutorem naklejek sieć sklepów ALDI. 

kwota

PRACE ILUSTRATORÓW

Każda z poniższych prac to artystyczna odpowiedź na inną, wyjątkową i trudną sytuacje z jaką przyszło nam się zmagać. Prace stanowią również hołd dla tych, którzy nie mogą #zostaćwdomu, ponieważ walczą i dbają o dobro nas wszystkich. Artyści w indywidualnym dla siebie stylu i osobistej interpretacji hasła: #DOCENIAMDZIĘKUJĘ stworzyli ilustracje na naklejkach, które Ty możesz kupić. Przekonaj się, co stanowiło inspirację dla artystów…

1

Tomek Bieniek

„Udział w tej akcji to wspaniała okazja, aby podzielić się swoimi umiejętnościami w ważnym celu. Dodatkowo cieszę się, że mogę pokazać swoją ilustrację obok innych twórców, których bardzo cenię.”

2

„TRUST” Truściński

„Jak widzę setki, tysiące osób, które walczą o to, aby nasz świat się nie rozpadł, to ogarnia mnie uczucie wzruszenia. Ryzykując zdrowiem i życiem Superbohaterowie czasu pandemii, dają mi wiarę, że jeszcze będzie dobrze.”

3

Marta Paradowska

„Spędzając czas w domu, wystawiając z niego nos w ostateczności, wdzięczna jestem osobom, które pracują niezmiennie i sprawiają tym samym że świat zwolnił, ale nie popadł w obłęd. Dziękuję.”

4

Dawid Ryski

„Listonosze, pracownicy pocztowi to osoby, które również stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem. Moją ilustracją chciałem zwrócić uwagę na tych „drugoplanowych” bohaterów, o których poświęceniu często zapominamy.”

d

Andrzej Wieteszka

„Jako artysta moją wdzięczność mogę najpełniej wyrazić w formie ilustracji, w której starałem się w lapidarnej formie sportretować charakterystyczne zawody, bez których nasze życie podczas zarazy byłoby bardzo trudne, a często niemożliwe lub śmiertelnie zagrożone.”

6

Ernesto Gonzales

„Chciałem wyrazić swój podziw i szacunek dla ludzi, którzy niejednokrotnie nie mieli wyboru i musieli zmagać się z rzeczywistością, żebyśmy my mogli sobie pozwolić na komfort izolacji.”

6

Andrzej Wieteszka

„Bez sprzedawczyń w sklepach, bez strażaków i służb miejskich, a przede wszystkim bez personelu medycznego jesteśmy bezsilni. Doceńmy pracę anonimowych bohaterów dnia codziennego czasów zarazy! Doceniam.Dziękuję!"

7

Tomek Łęczyński

„Każdy człowiek, który narażając zdrowie, a nawet życie, swoje i swoich bliskich, starając się uczynić naszą codzienną egzystencję znośniejszą lub po prostu możliwą w tych specyficznych okolicznościach, jest moim cichym superbohaterem.”

9

Paweł Jońca

„Inspiracją do stworzenia mojej naklejki była postać naszego lokalnego bohatera – Pana Tomka, właściciela sklepu warzywnego w okolicy. Wpadł na pomysł, że udostępni własny numer telefonu, na który można wysyłać listę zakupów”.

#teamALDI #DOCENIAMDZIĘKUJĘ

Jesteśmy dumni, że tworzymy #teamALDI i nieustająco wspieramy się w tym trudnym czasie. Dziękujemy i doceniamy wszystkich „Cichych Bohaterów.”
DZIĘKUJEMY I DOCENIAMY

ZOSTAŃ AMBASADOREM AKCJI I WYRAŹ SWOJĄ WDZIĘCZNOŚĆ

Z dumą noś naklejkę na swojej koszulce. Możesz nakleić ją również na swój samochód, rower lub w innym widocznym miejscu. Zrób zdjęcie i udostępnij je na swoim FB lub Instagramie z @DOCENIAMDZIĘKUJĘ i @aldi.polska

PARTNERZY AKCJI

partnerzy

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.