Nowe godziny otwarcia sklepów ALDI
  1. Strona główna
  2. Informacje dla klienta
  3. Kosze na elektrośmieci w ALDI

Kosze na elektrośmieci w ALDI

elektrosmieci

Wyrzuć elektrośmieci do specjalnych koszy

W ALDI to naturalne, że dbamy o środowisko! Jako pierwsza sieć w branży stawiamy przed swoimi sklepami pojemniki na elektrośmieci.

Pierwsze, specjalnie oznakowane pojemniki pojawią się w 5 sklepach na Śląsku – w Katowicach (sklepy przy ul. 1 Maja 31 i Woźniczki 15A), Chorzowie (sklep przy ul. Batorego 56), Będzinie (sklep przy Al. Kołłątaja 110) i Dąbrowie Górniczej (sklep przy ul. Przybylaka 2).

Przeznaczone są na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz baterie i akumulatory. Wprowadzone rozwiązanie umożliwi klientom szybką segregację i utylizację domowych elektroodpadów, których wielkość nie przekracza 50 cm.

Docelowo, w całym województwie pojawi się ponad 30 pojemników na elektrośmieci.

Segregacja to nie wszystko!

Całej akcji towarzyszyć będą kampanie informacyjne, edukacyjne oraz konkursy dla klientów, które prowadzić będziemy we współpracy z Fundacją Odzyskaj Środowisko, MB Recykling oraz CCR.

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.