Nasze nowe sklepy

Sprawdź informacje o poszczególnych nowych sklepach:

Nowy sklep ALDI w Dąbrowie Górniczej

28 października ALDI otwiera nowy sklep w Dąbrowie Górniczej, znajdujący się przy ul. Legionów 38B. Przez 2 dni będą czekać na Was specjalne atrakcje na otwarcie, a w dniach 28.10-7.11.2020 promocje na każdą kieszeń.

Więcej

Nowy sklep ALDI w Swarzędzu

28 października ALDI otwiera nowy sklep w Swarzędzu, znajdujący się przy ul. Tysiąclecia 38. Przez 2 dni będą czekać na Was specjalne atrakcje na otwarcie, a w dniach 28.10-7.11.2020 promocje na każdą kieszeń.

Więcej

Nowy sklep ALDI w Śremie

21 października ALDI otwiera nowy sklep w Śremie, znajdujący się przy ul. Zamenhofa 20A. Przez 2 dni będą czekać na Was specjalne atrakcje na otwarcie, a w dniach 21-31.10.2020 promocje na każdą kieszeń.

Więcej

Archiwum otwarć

Gdzie otworzyliśmy sklepy w 2020 roku? Tutaj znajdziesz informacje na temat naszych wcześniejszych otwarć.

Więcej
123

ZNAJDŹ SWÓJ SKLEP ALDI

Jak wyglądają w środku nasze sklepy?

Zobacz film z wnętrza jednego z nowych sklepów:

Film o Aldi w Polsce (nowe otwarcie)

ALDI PO NOWEMU. CO MOŻNA ZNALEŹĆ W NASZYCH NOWYCH SKLEPACH?

Nowy i świeży wystrój

Wnętrze sklepu ALDI pólki z owocami Na górze napis Warzywa i owoce Smaki natury - Nowe otwarcia ALDI
 • nowoczesna kolorystyka
 • przejrzysty system oznaczeń asortymentu
 • jasność i przestronność wnętrza
 • intuicyjne poruszanie się po sklepie
 • szybkie odnajdywanie artykułów

Świeże produkty i pomysły

Wnętrze sklepu ALDI Półki z produktami Świeże i gotowe Smaczny wybór - Nowe otwarcie ALDI

Owocowe smoothie, smaczne kanapki, mieszanki sałat oraz dania gotowe to tylko niektóre z propozycji dla najbardziej zabieganych. Zapraszamy do specjalnej strefy chłodniczej z artykułami świeżymi i gotowymi.

Rozszerzona strefa pieczywa

Pieczywo prosto z pieca na półkach

W świeżej strefie pieczywa mogą Państwo wybierać spośród ponad 30 różnych artykułów, w tym chrupiących bułek, chlebów czy słodkich i słonych przekąsek wypiekanych na miejscu kilka razy dziennie.

Świeżo krojone pieczywo

4 Krajalnica do pieczywa

Specjalnie dla Klientów na miejscu w sklepie dostępna jest krajalnica do świeżo wypiekanego chleba, aby szybko, łatwo i jeszcze na świeżo pokroić ulubione pieczywo. Krajalnica jest bardzo prosta w obsłudze i jest zlokalizowana w strefie pieczywa.

Zdrowa odnowa!

5 Owoce i warzywa 01

Strefa świeżych warzyw i owoców to serce naszego sklepu! Każdego tygodnia polecamy wybór spośród niemalże 100 różnych owoców i warzyw.

Z natury odpowiedzialni

6 Produkty BIO

Systematycznie rozszerzamy ofertę produktów BIO. Polecamy produkty marki GUT BIO, charakteryzujące się naturalnym składem co najmniej w 95% oraz wyeliminowaniem z procesu produkcji substancji modyfikowanych genetycznie (GMO) i sztucznych polepszaczy, co potwierdza unijne logo produkcji ekologicznej.

Smacznie schłodzone

7 Mięso i wędliny 01

Dzięki wprowadzonym oznaczeniom kategorii z łatwością znajdą Państwo swoją ulubioną rybę, mięso, czy nabiał w strefie chłodni.

Ponadto dzięki systemowi identyfikacji pochodzenia mogą Państwo sprawdzić genezę produktów świeżych oznaczonych logo ATC. Wystarczy zeskanować kod z tyłu opakowania.

 

Mały wózek, duża frajda!

8 Mały wózek

W nowym ALDI na każdego Klienta czekają dedykowane wózki. Wprowadziliśmy również nowe wózki zakupowe dla dorosłych - z wygodnymi uchwytami oraz miejscem na delikatne artykuły.

Sklep świeży jak ciepłe bułeczki!

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, który gwarantuje intuicyjne i przyjemne zakupy. Przejrzysta ekspozycja produktów, nowoczesny sprzęt, oznaczenia ułatwiające odnajdywanie produktów - to wszystko sprawia, że zakupy w ALDI są przyjazne zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego portfela.

Pieczywo prosto z pieca 02
ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.