Nowe godziny otwarcia sklepów ALDI

Jak czytać nasze ceny? Zobacz poradnik

 1. Strona główna
 2. Informacje dla klienta
 3. Jak czytać nasze ceny? Zobacz poradnik

Chcemy, aby naszym klientom, a więc także i Tobie, łatwo czytało się gazetki ALDI. Mamy nadzieję, że nowy system graficznej prezentacji cen pozwoli na jeszcze bardziej intuicyjne poruszanie się po naszej ofercie. Jeśli jednak zastanawiasz się, co zostało zmienione i jak należy czytać informacje, poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Jakie okazje znajdziesz w ALDI w tygodniu promocyjnym?

okajze

 

Okazje TYGODNIA od poniedziałku

to wybrane produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach oraz artykuły dostępne wyłącznie w danym tygodniu promocyjnym. Warto, abyś wiedział, że asortyment oznaczony ceną ze znakiem TYLKO TERAZ, dostępny jest w naszych sklepach do wyczerpania zapasów. Produkty z kolei oznaczone słowem „PROMOCJA” to stały asortyment w promocyjnej cenie obowiązującej w danym tygodniu. Produkty dostępne w naszych gazetkach od poniedziałku to asortyment spożywczy, który dopasowujemy tak, aby spójny był z tematem tygodnia gazetki. Staramy się, aby każdy nasz klient znalazł coś dla siebie, niezależnie od tego czy preferuje zagraniczne smaki, tradycyjne potrawy, czy też BIO produkty.

ale

Ale AKCJA!

w każdy poniedziałek, oprócz "Okazji TYGODNIA" proponujemy Państwu "Ale AKCJĘ!". To cotygodniowa akcja tematyczna skupiająca się wokół wybranego starannie asortymentu, wpisującego się w dany temat akcji. Niezależnie od tego czy to "Tydzień Hiszpański", czy też "Kupujemy Lokalnie", staramy się aby asortyment był zróżnicowany i ciekawy, a produkty, najczęściej niedostępne na co dzień na naszych półkach, dawały możliwość zapoznania się z czymś nowym lub też rzadziej spotykanym.

od-sody

 

Hity OD ŚRODY

We wtorek wieczorem wykładamy towar z kategorii niespożywczej, który nasi klienci mogą kupić już od środy. W gazetce oznaczony jest on komunikacją Hity OD ŚRODY”, umieszczoną w prawym lub lewym górnym rogu strony. Znajduje się tam również data rozpoczęcia promocji.  Wszystkie produkty z tej akcji są dostępne w ograniczonej ilości i do wyczerpania zapasów, a zatem warto się śpieszyć z zakupem i systematycznie śledzić oferty w naszych gazetkach.

piatko-sobota

Okazyjna PIĄTKO-SOBOTA

Okazyjne PIĄTKO-SOBOTY to nowość w naszych gazetkach. Asortyment z tej  akcji promocyjnej dostępny jest dla klientów od piątku, a w jego skład wchodzą przede wszystkim produkty spożywcze w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Idąc za potrzebami naszych klientów, oferujemy produkty mięsne, słodycze czy napoje – deklarowane jako najbardziej dopasowane do weekendowych preferencji naszych klientów.

soboty

 

Hity OD SOBOTY

Asortyment dostępny od soboty wykładamy na półki już w piątek wieczorem. W tej akcji mamy przede wszystkim atrakcyjną ofertę na produkty niespożywcze, m.in.: tekstylia, małe AGD, artykuły do pielęgnacji itp. Co ważne, są to produkty dostępne w sklepie do wyczerpania zapasów, a zatem warto się śpieszyć z zakupem i systematycznie śledzić oferty w naszych gazetkach. Strony z asortymentem dostępnym od soboty oznaczone są komunikacją „Hity OD SOBOTY”, umieszczoną w prawym lub lewym górnym rogu strony. Znajduje się tam również data rozpoczęcia promocji.

CENY DLA PRODUKTÓW DOSTĘPNYCH W OFERCIE STAŁEJ

Jak czytać ceny produktów w ofercie stałej i jakie ceny reprezentują te kategorie?

1

Taka grafika dotyczy produktów bedących:

 • w stałym asortymencie
 • w regularnej cenie
2

Taka grafika dotyczy produktów bedących:

 •  w stałym asortymencie
 • w promocyjnej cenie
4

Taka grafika dotyczy produktów będących:

 • nowymi produktami wprowadzonymi na stałe do asortymentu

Jak czytać ceny produktów w ofercie dostępnej do wyczerpania zapasów?

5

Taka grafika dotyczy produktów będących:

 • poza kategorią spożywczą
 • w okazyjnej cenie
 • w ofercie do wyczerpania zapasów
6

Taka grafika dotyczy produktów będących:

 • produktami spożywczymi
 • w okazyjnej cenie
 • w ofercie do wyczerpania zapasów

Czytając ceny w gazetce, warto zwrócić też uwagę na symbol „*”, który znajduje się przy cenie. Gazetki ALDI obowiązują przez jeden tydzień. Ważne jest więc, aby zwracać szczególną uwagę na daty oraz ceny - szczególnie promocyjne, które obowiązują w danym tygodniu akcyjnym, a produkty dostępne w gazetce oznaczone jako „Hity OD ŚRODY”, „Hity od SOBOTY” oraz „TYLKO TERAZ”, dostępne są do wyczerpania zapasów.

Masz pytania lub sugestie dotyczące komunikacji w gazetkach?

Zachęcamy do wyrażania swoich opinii i zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy znajdujący się pod poniższym linkiem. Ty i Twoja opinia to dla nas priorytet w codziennym planowaniu. Podziel się z nami swoją opinią dotyczącą gazetek lub naszych promocji! Zapraszamy do kontaktu!

 

https://www.aldi.pl/narzedzia/kontakt.html

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.