NOWA grafika dla cen w gazetkach ALDI

 1. Strona główna
 2. Informacje dla klienta
 3. NOWA grafika dla cen w gazetkach ALDI

Chcemy, aby naszym klientom, a więc także i Tobie, łatwo czytało się GAZETKI promocyjne ALDI. Mamy nadzieję, że nowy system graficznej prezentacji cen pozwoli na jeszcze bardziej intuicyjne poruszanie się po naszej ofercie. Jeśli jednak zastanawiasz się, co zostało zmienione i jak należy czytać informacje poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Jakie okazje znajdziesz w ALDI w tygodniu promocyjnym?

okajze

 

Okazje Tygodnia od poniedziałku

to wybrane produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach oraz artykuły dostępne wyłącznie
w danym tygodniu promocyjnym. Warto, abyś wiedział, że asortyment oznaczony ceną ze znakiem TYLKO TERAZ, dostępny jest w naszych sklepach do wyczerpania zapasów. Produkty z kolei oznaczone słowem „ PROMOCJA” to stały asortyment w promocyjnej cenie obowiązującej w danym tygodniu. Produkty dostępne w naszych gazetkach od poniedziałku to asortyment spożywczy, który dopasowujemy tak, aby spójny był z tematem tygodnia gazetki. Staramy się, aby każdy nasz klient znalazł coś dla siebie, niezależnie od tego czy preferuje zagraniczne smaki, tradycyjne potrawy, czy też BIO produkty.

od-sody

 

Hity OD ŚRODY

We wtorek wieczorem wykładamy towar z kategorii niespożywczej , który nasi klienci mogą kupić już od środy. W gazetce oznaczony jest on komunikacją „Hity OD ŚRODY”, umieszczoną w prawym lub lewym górnym rogu strony. Znajduje się tam również data rozpoczęcia promocji.  Wszystkie produkty z tej akcji są dostępne w ograniczonej ilości i do wyczerpania zapasów, a zatem warto się śpieszyć z zakupem i systematycznie śledzić oferty w naszych gazetkach.

piatko-sobota

Okazyjna PIĄTKO-SOBOTA

Okazyjne PIĄTKO-SOBOTY to nowość w naszych gazetkach. Asortyment z tej  akcji promocyjnej dostępny jest dla klientów od piątku, a w jego skład wchodzą przede wszystkim produkty spożywcze w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Idąc za potrzebami naszych klientów, oferujemy produkty mięsne, słodycze czy napoje – deklarowane jako najbardziej dopasowane do weekendowych preferencji naszych klientów.

soboty

 

Hity OD SOBOTY

Asortyment dostępny od soboty wykładamy na półki już w piątek wieczorem. W tej akcji mamy przede wszystkim atrakcyjną ofertę na produkty niespożywczem.in.: tekstylia, małe AGD, artykuły do pielęgnacji itp. Co ważne, są to produkty dostępne w sklepie do wyczerpania zapasów, a zatem warto się śpieszyć z zakupem i systematycznie śledzić oferty w naszych gazetkach. Strony z asortymentem dostępnym od soboty oznaczone są  komunikacją „Hity OD SOBOTY”, umieszczoną w prawym lub lewym górnym rogu
strony. Znajduje się tam również data rozpoczęcia promocji.

Ceny dla produktów dostępnych w ofercie stałej

Do tej pory w naszych gazetkach znajdowały się cenówki, które zwierały też informację
o gramaturze, jak i przelicznik cenowy dla gramatury. Od teraz informacje te znajdować się będą pod informacją o cenie w opisie produktów.

Jak czytać ceny produktów w ofercie stałej i jakie ceny reprezentują te kategorie

1

Taka reprezentacja graficzna dotyczy produktów bedących:

 • w stałym asortymencie
 • w regularnej cenie
2

Taka reprezentacja graficzna dotyczy produktów bedących:

 •  w stałym asortymencie
 • w promocyjnej cenie
3

Taka reprezentacja graficzna dotyczy produktów bedących:

 • w stałym asortymencie
 • w nowej, nizszej cenie
4

Taka reprezentacja graficzna dotyczy produktów bedących:

 • nowy produkt wprowadzony na stałe do asortymentu

Jak czytać ceny produktów w ofercie dostępnej do wyczerpania zapasów

5

Taka reprezentacja graficzna dotyczy produktów bedących:

 • poza kategorią spożywczą
 • w okazyjnej cenie
 • w ofercie do wyczerpania zapasów
6

Taka reprezentacja graficzna dotyczy produktów bedących:

 • produktami spożywczymi
 • w okazyjnej cenie
 • w ofercie do wyczerpania zapasów

Czytając ceny w gazetce, warto zwrócić też uwagę na symbol „*”, który znajduje się przy cenie. Gazetki ALDI obowiązują przez jeden tydzień. Ważne jest więc, aby zwracać szczególną uwagę na daty oraz ceny-szczególnie promocyjne, które obowiązują w danym tygodniu akcyjnym, a produkty dostępne w gazetce oznaczone jako „Hity OD ŚRODY”, „Hity od SOBOTY” oraz „TYLKO TERAZ”, dostępne są do wyczerpania zapasów.

Masz pytania lub sugestie dotyczące komunikacji w gazetkach?

Zachęcamy do wyrażania swoich opinii i zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy znajdujący się pod poniższym linkiem. Ty i Twoja opinia to dla nas priorytet w codziennym planowaniu . Podziel się z nami swoją opinią dotyczącą gazetek lub naszych promocji! Zapraszamy do kontaktu!

 

https://www.aldi.pl/narzedzia/kontakt.html

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.

Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.