1. Strona główna
 2. Oszczędzaj z ALDI! Promocje zawsze od pierwszej sztuki

Oszczędzaj z Aldi! Promocje od pierwszej sztuki

Nie stawiamy przed Tobą dodatkowych wyzwań, progów wejścia, nie musisz mieć aplikacji, karty, zbierać punktów. Dla nas promocja, to promocja – podajemy uczciwą cenę za konkretny produkt, po który możesz sięgnąć. Dla nas to ważne, aby oszczędzanie było proste i dla każdego!

Jaka jest nasza dewiza?

promocje już od pierwsze sztuki w aldi

Promocyjne ceny obowiązują już od pierwszej sztuki

Nie musisz kupować 3 czy 5 sztuk tego samego produktu, żeby skorzystać z promocji!

Dzięki takiemu podejściu:

 • Nie musisz się martwić czy uda Ci się zużyć wszystkie produkty przed końcem daty. Nie musisz dzwonić do rodziny i znajomych z pytaniem czy chcą trochę mąki, oleju, czekolady. Zakupy powinny być łatwe! Wchodzisz do sklepu i bierzesz swój ulubiony produkt w najlepszej możliwej cenie, bez zastanawiania się, bez zbędnych pytań.
 • Nie musisz być siłaczem. Jeśli twoje potrzeby ograniczają się do jednego, litrowego, soku pomarańczowego, nie musisz dźwigać pięciu by skorzystać z promocji. Nasza oferta i tak będzie okazyjna, już od pierwszej sztuki.
 • Możesz kupić tyle sztuk promocyjnego produktu, ile w danym momencie potrzebujesz.
 • Zyskujesz kupując już jeden produkt w promocyjnej cenie. 
promocje od pierwsze sztuki w aldi

Bez dodatkowych warunków

Naszym promocyjnym cenom można zaufać. U nas promocje są proste i dla każdego. Możesz zakupić produkt w promocji od razu!

Nie potrzebujesz też:

 • Śledzić aplikacji i pamiętać o tym, by zawsze być na bieżąco z nowymi rabatami, fikuśnymi kodami.
 • Nie potrzebujesz pamiętać o zabraniu ze sobą kart czy dokumentów, które potwierdzają, że rabat Ci się należy. Z ALDI rabat masz zawsze, kiedy tylko kupujesz produkt objęty promocyjną ceną.
promocje od pierwsze sztuki w aldi

Proste zakupy W ALDI

To nasza dewiza, Nadmiar codziennych obowiązków sprawia nam czasami wiele problemów, dlatego zakupy muszą być łatwe, szybkie i nieskomplikowane. Oszczędzanie z nami takie właśnie jest! Zresztą sam sprawdź, na poniższej stronie znajdziesz zestawienie wszystkich promocji, jakie oferujemy z tygodnia na tydzień, wchodzisz w jedno miejsce i masz je wszystkie!

Aby nie zapomnieć o żadnym produkcie, dodaj je do swojej listy zakupowej na swoim telefonie – dzięki temu – oszczędzanie będzie jeszcze łatwiejsze!

ALDI, ma to COŚ! Promocje od pierwszej sztuki!

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch