1. Strona główna
  2. Promocje zawsze od jednej sztuki
s

Po co polujesz na wielopaki i pseudogratisy?

 

W ALDI promocje są zawsze od 1 sztuki. Zamiast kupować 3+1 żeby zyskać rabat, wystarczy 1 sztuka i już oszczędzasz! Kupuj ile chcesz, a nie ile musisz!

 

Sprawdź promocje od 1 sztuki!

Jak oszczędzać z ALDI dzięki promocjom zawsze od 1 sztuki?

Nie stawiamy przed Tobą dodatkowych wyzwań, progów wejścia, nie musisz mieć aplikacji, karty, zbierać punktów. Dla nas promocja, to promocja – podajemy uczciwą cenę za konkretny produkt, po który możesz sięgnąć. Dla nas to ważne, aby oszczędzanie było proste i dla każdego!

 

leon

 

Idziesz do sklepu, patrzysz na cenę, myślisz „O! Ale TANIO!”… a potem doczytujesz „przy zakupie 3 sztuk” albo „tylko z kartą rabatową”, albo „tylko w takich godzinach”. Znasz to?

Daj sobie spokój z pozornymi oszczędnościami! W ALDI promocyjną cenę masz zawsze od razu – już od 1 sztuki, bez ŻADNYCH dodatkowych warunków. Bierzesz 1 produkt i jest od razu tanio!  

jedna sztuka promocja

 

Albo taka sytuacja: widzisz wielki napis „Promocja”… a potem się zaczyna litania:
„kup minimum 6 produktów i 7 masz gratis, ale tylko z wybranych smaków i gramatury, przy zakupach za minimum 49 zł i przy okazaniu przy kasie specjalnej karty. Głowa boli Cię już w połowie, prawda?

Dlatego w ALDI promocyjne ceny masz bez przeliczania, bez dodatkowych warunków i bez skomplikowanych zasad. PO PROSTU! Kiedy inni mówią kup w promocji 2+1, to zyskasz 30% taniej – ALDI mówi: wystarczy, że kupisz 1 sztukę i już masz 30% taniej! Można? Można! 

ania

 

Stoisz przy półce. Masz odliczoną kwotę na zakupy, bo starasz się kontrolować wydatki. Widzisz cenę… BINGO! Biorę!... ale, ale… co to za mały dopisek: „przy zakupie 3  sztuk”? Po co mi 3 sztuki, kiedy ja chcę jedną tanio?! Czyli wydam więcej na raz, żeby kupić jedno taniej?! BEZ SENSU!

Dlatego w ALDI kupujesz tyle, ile potrzebujesz, a nie tyle, ile musisz, żeby dostać zniżkę. Bo w ALDI każda sztuka gwarantuje Ci promocyjną cenę. Bez kupowania na zapas i marnowania – Twoich pieniędzy i żywności. 

jedna sztuka

 

Zacznijmy REALNE OSZCZĘDZANIE! Przestańmy się łapać na „gratisy”, pozorne „rabaty”
i wymuszone większe zakupy.

W ALDI promocyjne ceny są ZAWSZE już od 1 sztuki. I TO SIĘ OPŁACA!

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch