ALDI przekazuje produkty szpitalom i uruchamia specjalne kasy dla lekarzy i służb
Przerwa techniczna i zmiana godzin otwarcia sklepów ALDI
  1. Strona główna
  2. Informacje dla klienta
  3. Zmiany w godzinach otwarcia sklepów ALDI

Zmiany w godzinach otwarcia sklepów ALDI

Zmiana godzin otwarcia sklepów ALDI od 3 kwietnia

Drodzy Klienci,

ze względu na obecną sytuację oraz zbliżające się święta - wydłużamy godziny otwarcia naszych sklepów. Takie rozwiązanie pomoże nam spełnić Wasze oczekiwania związane z zakupami, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo. Pamiętajcie aby stosować się do wszystkich wytycznych, a zakupy robić tylko wtedy, kiedy naprawdę ich potrzebujecie.

Informujemy, że od dnia 3 kwietnia sklepy ALDI otwarte będą od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00. Godziny otwarcia naszych sklepów w niedziele handlowe to: 9:00-18:00.

Godziny dla seniorów


Szanowni Klienci,

Informujemy, że w związku z nowymi przepisami rządowymi dotyczącymi epidemii koronawirusa, a przewidującymi również zmiany w funkcjonowaniu m.in. placówek handlowych, sieć ALDI wprowadziła godziny dla seniorów.

Nasze sklepy pomiędzy godzinami 10:00-12:00 otwarte będą jedynie dla osób powyżej 65. roku życia.

W celu zapewnienia właściwej polityki informacyjnej dbamy o to, by komunikaty głosowe w sklepach przypominały klientom o zbliżających się godzinach dla seniorów. Takie informacje znajdą się także na plakatach w sklepach.

Sklepy ALDI czynne, ale z przerwą techniczną

W związku z pandemią koronawirusa sieć sklepów ALDI wprowadziła od 25 marca przerwę techniczną.

We wszystkich sklepach ALDI w Polsce, w trosce o zdrowie naszych pracowników i  klientów, wprowadzona została praca rotacyjna, w dwóch zespołach oraz spowodowana nią przerwa techniczna w godzinach od 14.00 do 14.30, w trakcie której między innymi  kolejny raz dezynfekowany jest cały sklep.

Klientów wchodzących do sklepu bezpośrednio przed godz. 14:00 prosimy o sprawne dokonywanie zakupów i kierowanie się do kas.

Dziękujemy za współpracę i zrozumienie!

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.