Wycofanie produktu marki BALTA MARE: Filety śledziowe solone w oleju roślinnym 250 g z datą przydatności do spożycia 31.01.2020 i numerem partii 223727

Regulamin akcji promocyjnej: Promocja RAZ ALDI ZAWSZE ALDI, styczeń 2020

 1. Strona główna
 2. Informacje dla klienta
 3. Regulaminy promocji
 4. Regulamin akcji promocyjnej: Promocja RAZ ALDI ZAWSZE ALDI, styczeń 2020

Regulamin akcji promocyjnej pn.: Promocja styczeń 2020

Niniejszy regulamin (dalej jako Regulamin) określa zasady akcji promocyjnej „Promocja RAZ ALDI ZAWSZE ALDI, styczeń 2020”

 1. Organizatorem Promocji jest „ALDI” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chorzowie pod adresem: 41-506 Chorzów, ulica Niedźwiedziniec nr 10 wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego za nr KRS 0000249820, (NIP 1070002973, REGON 140380391) (dalej jako ALDI).
 2. Promocja prowadzona będzie od 07.01.2020 do 02.02.2020 lub do wyczerpania zapasów (dalej jako Okres Promocji) we wszystkich sklepach ALDI na terenie Polski.
 3. W Okresie Promocji na wybrane artykuły będą oferowane specjalne, promocyjne ceny niższe od ich cen regularnych. Lista artykułów wraz ich obniżonymi cenami stanowi Załącznik do niniejszego Regulaminu.
 4. ALDI prowadzi sprzedaż detaliczną w związku z czym obsługa marketu może odmówić sprzedaży z zastosowaniem cen promocyjnych, jeżeli poweźmie podejrzenie, że zakup nie ma charakteru zakupu detalicznego. Decyzja obsługi marketu w tym zakresie jest rozstrzygająca. W takim przypadku Klient może albo zrezygnować z zakupu, albo nabyć towar po cenie regularnej.
 5. Klient może zakupić produkt objęty wyżej wymienioną promocją w maksymalnej ilości 10 sztuk przy jednorazowym zakupie.
 6. W razie, gdy dopuszczalny jest zwrot zakupionego towaru i Klient z tej możliwości skorzysta, ALDI zwraca cenę rzeczywiście uiszczoną przez Klienta.
 7. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej ALDI - www.aldi.pl, w zakładce INFORMACJE DLA KLIENTA -à Regulaminy promocji.
 8.  ALDI zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian do Regulaminu, które będą obowiązywały od dnia zamieszczenia ich na wskazanej wyżej stronie internetowej ALDI.
 9. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie znajdują przepisy prawa polskiego a wszelkie spory będą podlegały rozstrzygnięciu sądów powszechnych.
tab

Załącznik do Regulaminu akcji promocyjnej pn.: „Promocja RAZ ALDI ZAWSZE ALDI, styczeń 2020”

Regulamin promocji w wersji PDF znajdziesz tutaj

*Informacje z gwiazdką oraz Ważne informacje prawne
*
Artykuły akcyjne, w przeciwieństwie do naszego stałego asortymentu, są dostępne tylko w ograniczonej ilości. W związku z tym produkty te mogą zostać wyprzedane już pierwszego dnia akcji, krótko po jej rozpoczęciu.
**
Artykuły dostępne są tylko w ograniczonej ilości. W związku z tym mogą one zostać wyprzedane w określonym czasie.
***
Podane ceny są cenami regularnymi, cena produktu może ulec zmianie w zależności od obowiązującego tygodnia akcyjnego. Prosimy o śledzenie zakładek oferty.
ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.