d
  1. Strona główna
  2. Sklepy ALDI w galeriach handlowych

Szanowni klienci,

Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny zarówno klientom, jak i pracownikom oraz zagwarantować ciągłość dostaw produktów.

Nasze sklepy z wydłużonymi godzinami otwarcia

Chcieliśmy jednocześnie zapewnić, że wszystkie nasze sklepy pozostają otwarte, także te funkcjonujące w galeriach handlowych. Ze względu na obecną sytuację wydłużyliśmy godziny otwarcia, sklepy ALDI w galeriach handlowych są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00, a w niedziele handlowe w godzinach 9:00-20:00. Takie rozwiązanie pomoże nam spełnić Wasze oczekiwania związane z zakupami, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo. Pamiętajcie aby stosować się do wszystkich wytycznych, a zakupy robić tylko wtedy, kiedy naprawdę ich potrzebujecie.

Zakupy w ALDI w galeriach handlowych to szereg korzyści

Przypominamy także, że zakupy w naszych sklepach w galeriach handlowych to także szereg innych korzyści. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort zakupów, brak kolejek i możliwość skorzystania z dużych parkingów, może być to najlepsza opcja na dokonanie bezpiecznych i szybkich zakupów.

f

Nasze sklepy w galeriach handlowych znajdują się w następujących miastach:

ALDI Bydgoszcz

Centrum Handlowe Zielone Arkady - ul. Wojska Polskiego 1

ALDI Cieszyn

Galeria Stela - ul. Korfantego 23

ALDI Katowice

Galeria Supersam - ul. Piotra Skargi 6

ALDI Kluczbork

Galeria Miodowa - ul. Byczyńska 101

ALDI Stara Iwiczna

N-Park, ul. Nowa 4B

ALDI Pabianice

Pawilon - ul. Grota Roweckiego 24

ALDI Śrem

Pawilon - ul. Zamenhofa 20A

#DbajmyOsiebie - trzymajmy się zdrowo! Róbmy zakupy odpowiedzialnie. Więcej na temat bezpiecznych zakupów w ALDI można przeczytać tutaj.

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.