O naszej ofercie

Dostępność artykułów akcyjnych

Szanowni Klienci,

 

Dwa razy w tygodniu oferujemy Państwu atrakcyjne produkty akcyjne o wyjątkowo korzystnym stosunku ceny do jakości. Nasza oferta akcyjna „ALDI Aktualności" stanowi uzupełnienie i urozmaicenie naszej oferty asortymentowej - dzięki niej przez cały rok każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

 

Już kilka dni przed terminem rozpoczęcia kolejnej akcji informujemy Państwa o szczegółach naszej oferty: na naszej stronie internetowej, poprzez Newsletter wysyłany drogą mailową oraz za pośrednictwem gazetek reklamowych „ALDI Aktualności", które znajdą Państwo również w naszych sklepach. W ten sposób możecie Państwo przygotować się do zakupów.

 

Staramy się tak zaplanować ilość poszczególnych produktów z oferty ALDI Aktualności, aby zapewnić ich dostępność przez minimum 3 dni. Jednakże pomimo starannego planowania uwzględniającego nasze wieloletnie doświadczenie i bazującego na analizach rynkowych, nie jest możliwe dokładne przewidzenie faktycznego poziomu popytu. Dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość, jeżeli zdarzy się, że już po krótkim czasie - niekiedy pierwszego dnia sprzedaży - wybrany produkt nie będzie dostępny.

Dziękujemy za zrozumienie i cieszymy się na Państwa kolejną wizytę w naszym sklepie.

Zespół ALDI

* Oferta ważna w podanym terminie lub do wyczerpania zapasów.

*
Oferta ważna w podanym terminie lub do wyczerpania zapasów.