Wycofanie produktu: Smalec wieprzowy ze skwarkami 100 g

Inspiracje ALDI

  1. Strona główna
  2. Inspiracje ALDI

Przepisy

Pyszne dania główne, przystawki, zupy, desery, a do tego specjały z kuchni świata. Znajdź swoje ulubione przepisy na każdą okazję.

Więcej

Święta z ALDI

Piękne dekoracje i ozdoby bożonarodzeniowe, słodycze, prezenty dla Niej, dla Niego i dla dzieci. Wszystko to będzie można kupić w ALDI, a część naszej oferty pojawi się na półkach już 2 listopada.

Więcej

Święto Drzewa 2019

ALDI i Klub Gaja działają odpowiedzialnie z okazji Święta Drzewa 2019! Jeśli chodzi o ekologię, to nigdy nie przesadzamy, a wręcz przeciwnie, bo tym razem sadziliśmy! Zobacz wideo.

Więcej

Sylwestrowe przekąski w ALDI

Jeśli planujecie sylwestrową domówkę, z odsieczą przychodzi ALDI. Już od 27 grudnia w naszym asortymencie znajdziecie sylwestrowe specjały, w tym przekąski i dania gotowe.

Więcej

Fit styczeń w ALDI

W zdrowym ciele zdrowy duch? Jeśli planujesz wejść w rok 2020 na zdrowo i jednocześnie sportowo, polecamy naszą ofertę - zdrową żywność dostępną od 3 stycznia i odzież oraz akcesoria sportowe dostępne od 4 stycznia. Oto, co mamy w ofercie.

Więcej
ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Prosimy uzupełnić pole.
Brak podanego kontaktu
Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.