ALDI przekazuje produkty szpitalom i uruchamia specjalne kasy dla lekarzy i służb
Przerwa techniczna i zmiana godzin otwarcia sklepów ALDI

WIELKANOC Z ALDI

Najstarsze i najważniejsze chrześcijańskie święto, czyli Wielkanoc. W 2020 roku wypada 12 kwietnia. Przygotowania do Wielkanocy można rozpocząć z ALDI już 2 marca (poniedziałek). Tego dnia w naszej ofercie dostępne będą słodycze utrzymane w wielkanocnej symbolice. Będzie można kupić m.in. wielkanocne zajączki i czekoladowe jaja.

Wielkanocna oferta ALDI dostępna będzie także w kolejnych tygodniach. Od 9 marca nabyć będzie można słodycze, ale także produkty cukiernicze, dzięki którym będzie można stworzyć wspaniałe wielkanoce wypieki. Oprócz tego dostępne będą także świąteczne dekoracje. Polecamy śledzenie poniższych stron, oferta będzie stale aktualizowana.

wielkanoc

Wielka obniżka -  od teraz minimum 30 % taniej. Zobacz naszą ofertę wielkanocną

Dekoracje i akcesoria wielkanocne

Akcesoria kuchenne, świąteczne serwety, obrusy i dodatki kuchenne. Zobacz nasze wielkanocne dekoracje i przygotuj z ALDI wspaniałe święta.

Więcej

Wielkanocne artykuły spożywcze

Słodycze wielkanocne, w tym oczywiście czekoladowe zające, a do tego artykuły do pieczenia: bakalie, przetwory, mąki, tłuszcze i dodatki. Przygotuj z ALDI przepyszne wielkanocne wypieki.

Więcej
wielkanoc
przepisy-wielkanoc

PRZEPISY WIELKANOCNE

Babka drożdżowa, faszerowane jajka, biały barszcz, żurek na zakwasie lub też klasyczna jarzynowa sałatka - wielkanocne, tradycyjne przepisy na potrawy, których nie powinno zabraknąć na żadnym stole.

Z nami dowiesz się także jak przygotować pyszną wielkanocną szynkę gotowaną, a także tradycyjną domową kiełbasę.

Zobacz, jak przygotować pyszne wielkanocne dania.

wielkanoc

CO POWINNO ZNALEŹĆ SIĘ W KOSZYCZKU?

W Wielką Sobotę święci się wypełniony pokarmami koszyczek wielkanocny, zwany również święconką. Tradycja święcenia udekorowanego i wypełnionego pokarmami
koszyczka jest wielkowiekowa, a poświęconym pokarmem rozpoczyna się śniadanie wielkanocne, do którego zasiada się po rezurekcji.

koszyczek-wielkanocny

Co powinno znaleźć się w koszyku ze święconką? Oto lista pokarmów:

Warto nadmienić, że każdy z pokarmów wiąże się z określoną symboliką, i tak np. jaja to symbol nowego życia, baranek - zmartwychwstania, chrzan - siły fizycznej, sól - oczyszczenia, ciasto - doskonałości, a chleb - Ciała Chrystusa.

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.