Nowe godziny otwarcia sklepów ALDI

Raporty Zrównoważonego Rozwoju

Raportowanie zrównoważonego rozwoju - Nasze zobowiązanie w ALDI Nord

Raport ewaluacyjny 2018: dla ludzi i klimatu

nowy raport

W 2018 r. Grupa Przedsiębiorstw ALDI Nord ponownie osiągnęła znaczący postęp w zaangażowaniu w zrównoważony rozwój. Nasze postępy i osiągnięcia prezentuje nasz raport ewaluacyjny 2018. Raport i jego struktura opiera się na dziesięciu zasadach UN Global Compact (UNGC), tym samym skupia się przede wszystkim na tematach dotyczących praw człowieka i ochrony klimatu.

Szczegółowe informacje dotyczące naszych osiągnięć w 2018 r. znajdą Państwo na naszej stronie www.cr-aldinord.com.

Po prostu ważne: Raport zrównoważonego rozwoju za rok 2017 Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord

2017

 


Pod hasłem „Po prostu ważne” opublikowaliśmy drugi raport zrównoważonego rozwoju Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord. Tym samym, tak jak obiecywaliśmy, regularnie i w transparentny sposób informujemy nasze grupy interesariuszy o naszych istotnych socjalnych, ekologicznych i ekonomicznych celach oraz podjętych działaniach.

Informacje dot. zaangażowania Grupy Przedsiębiorstw w zrównoważony rozwój, jak również aktualne ciekawostki znajdą Państwo na naszej stronie www.cr-aldinord.com.

Nasz raport ewaluacyjny: na naszym słowie można polegać

Zwischenbereicht 2016 – ALDI Nord

 

W rok po opublikowaniu pierwszego raportu zrównoważonego rozwoju Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord publikujemy nasz raport ewaluacyjny za rok 2016 (PDF, ,314 KB), w którym przedstawiamy postępy dot. naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój. Kluczowe wskaźniki i szczegółowe informacje na temat naszych postępów znajdą Państwo również na stronie: www.cr-aldinord.com.

Zrównoważone działanie: Raport zrównoważonego rozwoju za rok 2015 Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord

ALDI Nord - Nachhaltigkeitsbericht

 

Prosto i przejrzyście: właśnie tak przedstawiamy w naszym pierwszym raporcie zrównoważonego rozwoju za rok 2015 (PDF, 4,94 MB) nasze osiągnięcia, wyzwania i perspektywy odpowiedzialnego, zrównoważonego rozwoju naszej Grupy Przedsiębiorstw. Oprócz kluczowych informacji raport zawiera także wiele wskaźników oraz przejrzysty wykaz celów, których realizację będziemy poddawać ocenie. Publikacja niniejszego raportu jest dla ALDI Nord kamieniem milowym w historii przedsiębiorstwa i jednocześnie punktem wyjścia do dalszego dialogu z naszymi interesariuszami.

Opracowanie niniejszego raportu poprzedziła szczegółowa analiza istotności poszczególnych tematów dla naszych interesariuszy. Ponadto raport został sporządzony w oparciu o zasady i wytyczne G4 uznanej na całym świecie instytucji Global Reporting Initiative, dzięki czemu nasz raport spełnia istotne wymagania tego standardu (opcja „Core") oraz uwzględnia dodatkowy protokół dot. przemysłu spożywczego.

Na naszej stronie internetowej www.cr-aldinord.com znajdą Państwo wszystkie treści naszego Raportu Zrównoważonego Rozwoju za rok 2015. Wchodząc na niżej zamieszczone odnośniki do stron internetowych dowiedzą się Państwo jak postrzegamy kwestie odpowiedzialności, co osiągnęliśmy do tej pory oraz jak wyobrażamy sobie nasz dalszy rozwój.

 

 

Pierwsze miejsce dla naszego raportu zrównoważonego rozwoju

CRRA Award 2017 – ALDI Nord

 

"Grupa Przedsiębiorstw ALDI Nord została wyróżniona w międzynarodowym konkursie Corporate Responsibility Report Award Reporting Awards (CRRA) 2017. Nasz raport zrównoważonego rozwoju za rok 2015 zajął pierwsze miejsce w kategorii „Best First Time Report" („Najlepszy pierwszy raport zrównoważonego rozwoju""), natomiast drugie miejsce uzyskał w kategorii „Best Report" („Najlepszy raport"). Wyróżnienie CRRA nadawane przez CorporateRegister.com, jest jedynym na świecie niezależnym wyróżnieniem za raporty zrównoważonego rozwoju i każdego roku wyszukuje najlepiej wdrożone raporty. Pierwszym wydanym raportem CR trafiliśmy w sedno, w opinii stwierdzono: „Wyśmienity pierwszy raport zrównoważonego rozwoju. Dzięki szczegółowemu opisowi zaangażowania interesariuszy i jasnego koncentrowania się na tym co istotne, ALDI Nord z powodzeniem powiązała wszystkie elementy pozwalające na przygotowanie skutecznego raportu“. W tym roku pojawił się dodatkowo nasz raport ewaluacyjny. „Tym dokumentem chcemy pokazać, że nadal jesteśmy zaangażowani. Dalsze informacje  dotyczące CR Reporting Awards (CRRA) znajdują się w naszych informacjach prasowych.

ALDI Newsletter

Nie przegap żadnej oferty!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.