Produkty

ASORTYMENT GRILLOWY

Więcej
x

Kupujemy lokalnie: Zdrowe i odpowiedzialne wybory

Więcej

Świat asortymentu

Przekonaj się o wyśmienitej jakości naszych owoców i warzyw, świeżości nabiału, mięs i wędlin, bogatym aromacie wykwintnych kaw oraz herbat oraz smaku naszych słodkości i przekąsek. W naszych sklepach znajdziesz tylko wyselekcjonowane produkty o wyjątkowych walorach smakowych.

Więcej

Nasz świat lodów

Więcej

Nowości

Nowe produkty dostępne w asortymencie stałym przedstawiamy w podziale na kategorie. Bazę nowości aktualizujemy co miesiąc.

Więcej
strefa zdrowia

Strefa zdrowia

Jedz zdrowo! Strefa Zdrowia ALDI to produkty podzielone na dedykowane sekcje: Strefę BIO, Strefę FIT, produkty bez laktozy, bez glutenu, wegetariańskie i wegańskie, Fairtrade, a także o obnożonej zawartości cukru czy tłuszczu.

Więcej
Nasze marki

Nasze marki

Nasze sklepy oferują bogaty asortyment produktów marek własnych. Produkty ALDI to jakość w przystępnych cenach, dbamy aby wszystkie Marki własne w naszych sklepach spełniały najwyższe standardy, a przestrzeganie norm produkcji regularnie kontrolujemy w niezależnych instytutach badawczych.

Więcej
Dziecko wgryza się w jabłko obok niego Matka i drugie dziecko – Produkty ALDI

Nasz wskaźnik wartości odżywczych

Twój drogowskaz do zrównoważonego odżywiania. Dowiedz się z naszym przewodnikiem, jakie wartości odżywcze i ile kalorii zawiera twoja żywność.

Więcej

Produkty

Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę prawie 1000 różnych produktów o najlepszym stosunku jakości do ceny. U nas kupisz zarówno wysokiej jakości produkty spożywcze, jak i niezbędne artykuły codziennego użytku. Zobacz nasz asortyment!

Więcej
Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch