ale okazje

ALE! OKAZJE

Wielką wyprzedaż w ALDI czas zacząć! Już od czwartku 19 sierpnia na naszych półkach dziesiątki produktów niespożywczych w nowych, obniżonych cenach. Promocje sięgają 50%, a asortyment obejmuje produkty dla domu, ogrodu, małe AGD oraz tekstylia.

Wybierz konkretną kategorię z dostępnych poniżej i zobacz, jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie!

j

TEKSTYLIA

Odzież dla niej, dla niego i dla dziecka. Okrycia wierzchnie, T-shirty, topy, bermudy i szorty w superobniżonych cenach. A do tego obuwie, bielizna, koszule nocne i piżamy. Zobacz asortyment i wybierz coś dla siebie!

j

MAŁE AGD

Małe AGD kuchenne (m.in. opiekacze i spieniacze), łazienkowe (szczoteczki i suszarki), a także multimedia (głośniki, telefony, słuchawki, stacje meteo) i akcesoria oświetleniowe. Sprawdź naszą ofertę na AGD w supercenach!

j

DOM

Mamy coś dla tych, którzy lubią się dobrze wyspać (pościel, prześcieradła, poduszki), lubią mieć porządek (szafy, pojemniki, koszyki), a także stylowo urządzić kuchnię czy łazienkę (dywaniki, panele, firany i zazdrostki). Do tego także gry dla dzieci i kuchenne akcesoria. Wszystko w superokazyjnych cenach!

j

OGRÓD

Z ALDI w ogrodzie nie sposób się nudzić! W ofercie gry outdoorowe, bramka do piłki nożnej, basen i ślizgawka. I nie tylko! Do tego akcesoria oświetleniowe, pompy i narzędzia ogrodowe. Urządź  swój ogród ze smakiem i sprawdź nasze wyjątkowe okazje!

Przypomnienie o

Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

Potwierdzenie przypomnienia *

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.
div>

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.