asortment sezonowy
  1. Strona główna
  2. Produkty
  3. Asortyment sezonowy

W ALDI oprócz stałej oferty i produktów dostępnych w ofercie przez cały rok, mamy dla Ciebie artykuły dostępne w sezonie letnim i w sezonie zimowym. Zobacz, co jest dostępne w tych szczególnych okresach i na jakie produkty zwrócić uwagę planując zakupy.

asortyment letni

ASORTYMENT LETNI W ALDI

Lody rożki, na patyku, w kubełkach i lodowe kanapki, a do tego wyselekcjonowane słodycze. Sery na grilla, zsiadłe mleko, ayran i kefir w kategorii nabiał, chłodniki, letnie sałatki i pierogi w kategorii dań gotowych, a do tego mięsa, wędliny i ryby w marynatach i przyprawach na grilla. A oprócz tego letnia selekcja napojów i piw oraz akcesoria ogrodowe i kuchenne. Zobacz asortyment letni w ALDI, dostępny w sprzedaży do końca sierpnia 2021 roku.

asortyment letni

ASORTYMENT ZIMOWY W ALDI

Mięsa, w tym z kaczki, bogaty wybór ryb świeżych i przetworów rybnych, dania gotowe, zimowe mrożonki i dodatki do dań, a do tego specjalnie wyselekcjonowane zimowe słodycze, przekąski i słodkie wypieki, przywodzące na myśl klimat świąt i nie tylko. Na tym nie koniec, w zimowej ofercie ALDI znaleźć można także piwa, w tym smakowe i grzańce, a także tabletki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Zobacz asortyment zimowy w ALDI, dostępny od września 2021 roku (poszczególne daty dostępności poznasz klikając w konkretny produkt). 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch