Najlepsze okazje na Black Friday i Black Weeks w ALDI

Odliczaj z nami!

Black Friday 2023 – najlepsze promocje i oferty na Black Weeks w ALDI

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Na klientów jak co roku czekają promocje, wyprzedaże i atrakcyjne zniżki. Święto dobrze przyjęło się w Polsce. Wiedzą o tym przedsiębiorcy, którzy przygotowują promocje na Black Week. My też planujemy już COŚ specjalnego - odliczaj  z nami!

Czym jest Black Friday?

Black Friday – czyli czarny piątek – to dzień, w którym klienci mogą liczyć na wyjątkowe promocje. Święto odbywa się raz w roku. Z wyjątkowych ofert można korzystać zarówno stacjonarnie, jak i online, a w wydarzenie włączają się sprzedawcy z różnych branż.

Tradycja wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Black Friday jest obchodzony w czwarty piątek listopada – zaraz po Święcie Dziękczynienia. Amerykanie w latach sześćdziesiątych przedłużali weekend i masowo udawali się na zakupy. Z czasem tradycja przyjęła się na całym świecie, a konsumenci co roku czekają na oferty na Black Friday przygotowywane przez swoje ulubione marki specjalnie na tę okazję.

Skąd pochodzi nazwa „Black Friday”?

Trudno jednoznacznie rozstrzygnąć, skąd wzięła się nazwa „Czarny Piątek” (Black Friday).

Niektórzy twierdzą, że określenie przyjęło się po tym, jak w pierwszym roku obchodów święta w Filadelfii doszło do interwencji policji w czasie zakupowego szaleństwa. Od tej pory służby korzystały z tej nazwy w swoim slangu w związku z dużą ilością pracy. Warto dodać, że tłumy biorące udział w wydarzeniu doprowadziły również do zablokowania miasta. Określenie „czarny” ma oddawać też nastroje mieszkańców z tego powodu.

Nazwa może być także związana z przychodami sklepów w czasie Black Week. W zależności od wyników w dokumentach księgowych używało się w tamtym okresie różnych kolorów tuszu. Czarny oznaczał zysk, podczas gdy na czerwono zapisywano straty.

Czarny Piątek 2023 - Kiedy wypada Black Friday 2023?

Zastanawiasz się, kiedy jest Black Friday w tym roku?

Czarny piątek odbywa się w Polsce w tym samym czasie, co w pozostałych częściach świata. Co roku jest to pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Black Friday 2023 wypada więc w tym roku 24 listopada.

Ile trwa Black Friday?

Wielu klientów cały rok czeka na najlepsze promocje na Black Friday. W niektórych sklepach wyprzedaże zaczną się jednak prawdopodobnie już wcześniej i potrwają przez cały Black Week. Dzięki temu zyskasz szansę na zapoznanie się z ofertą i wyszukanie najlepszych okazji.

 

Co to jest Black Week, Black Weekend oraz Cyber Monday?

Sklepy z różnych branż przygotowują dla swoich klientów najlepsze okazje na Black Friday. Na świetne okazje cenowe możesz również liczyć w ciągu Black Week. Jeśli nie chcesz spotkać tłumów podczas Black Friday 2023, rozważ zakupy online lub zaczekaj na Cyber Monday.

Black Week to cały tydzień promocji w okresie, w którym wypada Black Friday. Cyber Monday odbywa się z kolei w poniedziałek następujący po czarnym piątku. Możesz wtedy liczyć na równie ciekawe – a czasami nawet korzystniejsze – rabaty.

Od kiedy do kiedy trwa Black Week?

Znając datę Black Friday 2023, wiesz również, kiedy jest Black Week. Ze względu na ogromne zainteresowanie świętem zakupów większość sklepów decyduje się na przedłużenie promocji. W zależności od wyboru konkretnych sprzedawców Black Weeks mogą się w poszczególnych latach zaczynać jeszcze przed czarnym piątkiem i trwać nawet przez cały kolejny tydzień po Cyber Monday. Dzięki temu klienci mają przez dłuższy czas dostęp do atrakcyjnych okazji cenowych.

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch