d
grill

Grilluj z ALDI!

Grill to nasza specjalność niezależnie od okoliczności, z jakimi musimy się mierzyć. Niezależnie od tego, czy grillujemy w deszczu, czy w pandemii, chcemy przyrządzić coś smacznego dla siebie, ale przede wszystkim dla naszych bliskich i rodziny.

Można śmiało powiedzieć, że grillowanie to nasz sport narodowy. Do perfekcji opanowaliśmy wrzut kiełbaski na rożen, nadzianie kurczaczka na szaszłyk, czy delikatne podkręcenie smaku warzyw, które potem z wolna uwalniają swe aromaty na tacce grillowej. Każdy z nas ma swoje taktyki grillowe, sekretne przyprawy, rzuty za 1001 punktów.

BBQ - nasza nowa marka idealna na grilla!

Nowa mięsna (i nie tylko) marka ALDI, której produkty idealnie nadają się na grilla, to BBQ. To mięsa i ryby gotowe do przyrządzenia na ruszcie, w marynatach oraz specjalnych mieszankach przypraw. Pełną ofertę marki można znaleźć na stronie BBQ.

8674

NADZIANY GRILL I 1001 POWODÓW BY WPAŚĆ DO ALDI

Sprawdź nasz bogaty asortyment produktów do wrzucenia na ruszt, przekąsek, napojów i nie tylko! Obiecujemy pyszną zabawę i wiele radości. Grillujmy wspólnie, spędźmy czas wspólnie.

Kreska Grill

Grilluj z ALDI - zobacz nasze przepisy

Potrawy mięsne, dania wegetariańskie, a także pyszne grillowane owoce - to tylko część naszych propozycji na grillową ucztę. Klikając w konkretny przepis poznasz wszystkie składniki, jakie są potrzebne do jego wykonania (wraz z propozycjami artykułów z naszej oferty, dzięki czemu stworzenie listy zakupowej będzie dziecinnie proste), a także sposób przyrządzenia danego grillowego przysmaku. Smacznego!

Kreska Grill

Nasz asortyment stały

* Podane poniżej ceny są cenami stałymi produktów. 

Pieczywo na grilla

Kiełbasy na grilla

Mięso na grilla

Wege alternatywa

Przekąski na grilla

Napoje na grilla

Napoje gazowane na grilla

Piwo na grilla

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch