1. Strona główna
 2. Nasze Produkty
 3. Nowości
 4. Nawilżane ściereczki czyszczące, 2-pak
8481 Nawilżane ściereczki czyszczące Ambiente
8481 Nawilżane ściereczki do podłóg
8481 Nawilżane ściereczki uniwersalne
8481 Nawilżane ściereczki do szkła

93 / 101

PUTZMEISTER®

Nawilżane ściereczki czyszczące, 2-pak

czyszczą i pielęgnują wszelkie powierzchnie; pozostawiają przyjemny zapach; do wyboru:
 • do czyszczenia podłóg, 2 x 15 szt.
 • do czyszczenia powierzchni szklanych, 2 x 20 szt.
 • uniwersalne, 2 x 50 szt.
 • 6,99
  30/40/100
  rodzaje:
 • nawilżane ściereczki do czyszczenia podłóg: o działaniu antybakteryjnym; idealne do szybkiego i bezsmugowego czyszczenia podłóg wykonanych z płytek, desek czy PVC
 • nawilżane ściereczki do czyszczenia powierzchni szklanych: o działaniu antybakteryjnym; czyszczą - bez pozostawiania smug i włókien - wszystkie gładkie powierzchnie, takie jak np. okna, szklane stoły, lustra i ekrany; usuwają skutecznie tłuszcz, nikotynę i kurz; działają antystatycznie i zapobiegają parowaniu szklanych powierzchni; nadają się również do czyszczenia ekranów TFT i szkła akrylowego
 • nawilżane ściereczki uniwersalne: idealne do utrzymania nienagannej czystości i higieny w domu oraz podczas podróży; czyszczą i dezynfekują prawie wszystkie powierzchnie wykonane z drewna, szkła akrylowego czy PVC; zwalczają bakterie (salmonella) i grzyby; zapobiegają powstawaniu bakterii i nieprzyjemnego zapachu
 • *Informacje z gwiazdką oraz Ważne informacje prawne
  *
  *Artykuły akcyjne, w przeciwieństwie do naszego stałego asortymentu, są dostępne tylko w ograniczonej ilości. W związku z tym produkty te mogą zostać wyprzedane już pierwszego dnia akcji, krótko po jej rozpoczęciu.
  **
  **Artykuły dostępne są tylko w ograniczonej ilości. W związku z tym mogą one zostać wyprzedane w określonym czasie.
  ***
  ***Podane ceny są cenami regularnymi, cena produktu może ulec zmianie w zależności od obowiązującego tygodnia akcyjnego. Prosimy o śledzenie zakładek oferty.

  Niedostępne

  Oferta już wygasła

  Aktywacja przypominania!

  Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

  Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

  Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

  Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

  Przypomnienie o

  Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

  Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny? *

  Prosimy uzupełnić pole.

  Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.