1. Strona główna
 2. Produkty
 3. OUTLET ALDI
 4. Wielofunkcyjny robot kuchenny 1200 W z funkcją Wi-Fi
x
x
x
x
x
x
x
x

1 / 8

AMBIANO Wielofunkcyjny robot kuchenny 1200 W z funkcją Wi-Fi

11-stopniowa regulacja prędkości oraz funkcja turbo; regulacja temperatury od 30° do 120°C; 99-minutowy timer
25% TANIEJ 999,- 794,- **
Sztuka
x x
 • Bezpłatna aplikacja z przepisami
 • Książka oraz płyta DVD z przepisami
 • Wbudowana waga kuchenna
 • Wiele programów m.in.: gotowanie, gotowanie na parze, ważenie, miksowanie, blendowanie, mieszanie i ugniatanie
 • Wyświetlacz wskazujący temperaturę, czas, wagę i wiele innych
 • Pojemność 2,2 l
 • Podwója blokada bezpieczeństwa

Dostępny w ofercie ALDI robot wielofunkcyjny z funkcją Wi-Fi, dzięki różnym akcesoriom, włączanej dodatkowo funkcji grzania, nasadkom do gotowania na parze i wbudowanej wadze kuchennej oraz funkcji obrotów w lewą stronę  ułatwia życie każdej Pani domu.

Robot kuchenny oferuje wiele funkcji, a także różne możliwości przygotowywania i obróbki składników. Urządzenie nadaje się do mieszania/zagniatania, miksowania, gotowania, gotowania na parze, emulgowania, siekania, ucierania i ubijania. Daje możliwość szybkiej i niezabierającej wiele miejsca obróbki produktów oraz umożliwi przygotowanie licznych receptur za pomocą tylko jednego urządzenia. W skład zestawu wchodzi książka kucharska prezentująca różnorodne możliwości zastosowania urządzenia na przykładzie dużej liczby przepisów. W ramach przepisów znajdujących się w aplikacji i w książce kucharskiej znajdują się receptury na:  przystawki, zupy, sosy, dania główne, ciasta czy desery.

Urządzenie dysponuje funkcją Wi-Fi za pośrednictwem której można połączyć  robota kuchennego bezpośrednio (bez połączenia z siecią komórkową) ze swym smartfonem lub tabletem. Posiada aplikacje przynależną wyłącznie do tego urządzenia umożliwiającą przyrządzanie potraw zgodnie z zaprogramowanymi recepturami. Sprzęt umożliwi ręczną obsługę, a więc wczytywanie żądanych ustawień, jak na przykład prędkość, czas, temperaturę, obroty w lewą stronę lub też wybór programów zainstalowanych fabrycznie. Dzięki temu, możesz zrealizować dowolny przepis, nie tylko ten znajdujący się w Aplikacji/ Książce kucharskiej. Wszystkie receptury z naszej książki kucharskiej zostały również umieszczone w aplikacji i można je wywoływać krok po kroku i łatwo realizować ich wykonanie za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Dołączona do każdej receptury lista składników wskazuje, jakie składniki w jakiej ilości konieczne są do zrealizowania danej receptury i można ją również stosować jako listę zakupów.

Aplikacja dostępna jest na platformach – App Store (Apple)/Google Play Store (Android™).

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch