BIO Ser żółty
g
g
BIO Ser żółty
g
g

2 / 29

GUT BIO BIO Ser żółty

Sprawdź nasz BIO Ser żółty w ALDI!
 • w plastrach;
 • wolno dojrzewajacy;
 • z Allgäu;
 • ze świeżego mleka ekologicznego;
 • zawartość tłuszczu w suchej masie: 45%;
 • do wyboru: naturalny lub pikantny
6,39 ***
175/200-g-Opak. 100 g = 3,65/3,20
l g

BIO Ser żółty

BIO Ser żółty w plastrach; wolno dojrzewający; z Allgäu czyli niemieckiego regionu geograficznego w południowo-zachodniej Szwabii. Ser wytwarzany jest z świeżego mleka ekologicznego, od krów karmionych paszą BIO. Zawartość tłuszczu w suchej masie sera żółtego BIO to 45%. W sprzedaży dostępne mamy 3 rodzaje sera.

 • Massdamer – ser produkowany z mleka krowiego, zaliczany jest do rodzaju serów półtwardych, dojrzewających, wytwarzanych podpuszczkowo. Jego smak można określić jako łagodny, orzechowy. Idealnie sprawdzi się dla dzieci i osób ceniących delikatne smaki.
 • Butterkäse – w dosłownym tłumaczeniu ser maślany. Jet to pół miękki ser wytwarzany z mleka krowiego. Jest łagodny w smaku, głownie przez wgląd na krótkie dojrzewanie. Miękki, czasem nawet rozpadający się w konsystencji. jest lekko słonawy. Butterkäse jest idealny do kanapek, wrapów i gotowania.
 • Gouda – ser pół twardy, podpuszczkowy, wytwarzany z mleka krowiego. Ser typu gouda dojrzewa około 6 tygodni. W zależności od długości dojrzewania dostępne są jego różne odmiany. Gouda Gut Bio nie jest jednak bardzo wyrazista w smaku przez wzgląd na krótkie leżakowanie. Jednak jest nieco intensywniejsza od Massdamera czy Butterkäse. Polecana jako dodatek do potraw np. pizzy czy zapiekanek.

Wybierając produkty oznaczone zielonym listkiem, wybierasz produkty uprawiane lub wyprodukowane bez zastosowania środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych. Certyfikacja BIO odnawiana jest co roku, a każdy producent posługujący się tym certyfikatem musi spełnić szereg wytycznych, które pozwolą mu na przedłużenie certyfikatu. W przypadku produktów o wielu składnikach, tak jak ten jogurt BIO, 95% składu produktu musi pochodzić z takich upraw co więcej maż pewność że produkt nie zawiera GMO

Skład:

WARTOŚĆi ODŻYWCZE 100 g/ml
Wartość energetyczna 1396 kJ / 336 kcal
Tłuszcz 27g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone -
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone -
Węglowodany <0,1g
w tym cukry <0,1g
Białko 23g
Sól 1,3g


Jak przechowywać i spożywać BIO Ser żółty:

Po zakupie sera, rekomendujemy jego przechowywanie w lodówce, w szklanym opakowaniu. Jeśli w lodówce masz kilka gatunków sera i zleży Ci aby nie przesiąkły one wzajemnie swoim aromatem, każdy z tych serów powinien mieć dedykowany pojemnik. Pamiętaj, że sera nie należy przechowywać w zbyt niskiej temperaturze, najlepiej przechowywać go na środkowych półkach lodówki, na których temperatura powinna być w granicach 5 – 8 stopni Celsjusza

Dodatkowe infromacje na temat BIO Sera żółtego:

Jeśli przygotowujesz deskę serów, pamiętaj, że ser należy podawać w temperaturze pokojowej, dzięki czemu jego smak i tekstura będą optymalne.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
 • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
 • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
 • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
 • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
 • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
 • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch