EKO

Produkty BIO: Środki czystości

Ekologia to nie tylko trend. Życie w zgodzie z naturą pozwala zachować zdrowie i zabezpieczyć się przed toksycznymi substancjami. Produkty ekologiczne umożliwiają zmianę swoich przyzwyczajeń. Jednocześnie zachowane są ich właściwości, co jest szczególnie ważne m.in. jeżeli chodzi o artykuły do sprzątania.

 

Produkty EKO – czyli jakie?

W ekologii najlepiej zaczynać od małych kroków. Jednocześnie na temat należy patrzeć jak najbardziej wszechstronnie.

 

Nie zapomnij o sprzątaniu. Produkty bio są bezpieczniejsze niż silne detergenty wytworzone ze sztucznych substancji. Artykuły ekologiczne nie drażnią Twojej skóry, a także nie przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska. Są równie skuteczne, co ich chemiczne odpowiedniki. W swoim składzie zawierają naturalne minerały, w tym np. boraks czy kwas cytrynowy. Dodatki naturalnych olejków zapewniają piękny zapach w mieszkaniu i gwarantują piękne wykończenie powierzchni.

 

Produkty ekologiczne pozwalają uchronić siebie i środowisko od szkodliwego wpływu sztucznych substancji. Wybierając je na co dzień, zapewniasz sobie i całej swojej rodzinie bezpieczeństwo, bez utraty właściwości wykorzystywanych produktów.

 

Jakie rodzaje artykułów ekologicznych można znaleźć w ALDI?

W ALDI znajdziesz najwyższej jakości eko produkty, w tym m.in. do sprzątania. Z ich pomocą wyczyścisz całe mieszkanie. Artykuły ekologiczne mogą na stałe wejść do Twojej rutyny w zakresie porządków i skutecznie zastąpić tradycyjne środki.

 

Wybierać możesz m.in. spośród szerokiej gamy płynów, mleczek i spray-ów do czyszczenia różnych pomieszczeń. Z ich pomocą wyczyścisz zarówno meble, jak i WC czy kuchnię. Nie zapominaj również o naczyniach biodegradowalnych. Rezygnując z plastiku, bezpośrednio przyczyniasz się do zmniejszenia ilości śmieci na ziemi.

 

Produkty EKO

Produkty eko zostały stworzone z naturalnych składników. Na próżno szukać w ich składzie detergentów czy plastiku. Szeroki wybór propozycji sprawia, że każdy – niezależnie od potrzeb – znajdzie coś dla siebie. Dzięki temu można realnie przyczynić się do walki o dobry stan środowiska naturalnego.

 

Dlaczego warto używać EKO produktów?

Eko produkty możesz wprowadzić do różnych obszarów swojego życia. Oprócz żywienia zmiany mogą obejmować również codzienne aktywności.

Produkty ekologiczne do sprzątania biją aktualnie rekordy popularności. Dzięki nim wyczyścisz dom bez konieczności używania chemicznych detergentów. Efekty będą tak samo dobre, a w niektórych przypadkach nawet lepsze. Nie dojdzie natomiast do przedostania się sztucznych substancji do środowiska. Wody gruntowe są bardzo zanieczyszczone, dlatego konsumenci powinni myśleć o tym, jak o nie zadbać.

Produkty eko pozwalają zmniejszyć ilość zanieczyszczeń oraz odpadów. Warto zrezygnować z zakupu jednorazowych naczyń plastikowych, ponieważ po krótkim użyciu pozostanie jedynie plastik, którego społeczeństwo i tak produkuje mnóstwo. Wybierając naczynia biodegradowalne, masz pewność, że nie zanieczyszczasz środowiska, a odpady nie pozostaną w Twoim otoczeniu przez setki lat.

Ekologia to kwestia, która aktualnie nabiera jeszcze większego znaczenia. Każdy wybór jest ważny. Decydując się na produkty eko, małymi krokami przyczyniasz się do poprawy stanu środowiska naturalnego i ochrony przyrody. 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch