Wegańskie 1001 baner
Wegańskie

PRODUKTY WEGAŃSKIE

w

Zobacz nasz asortyment w stałej ofercie

Niezależnie od promocji i produktów pojawiających się w akcjach tygodniowych, w naszym stałym asortymencie znajdziesz wiele produktów wegańskich, które możesz kupić każdego dnia. Zobacz nasze propozycje.

Produkty wegańskie: Roślinna alternatywa nabiału

Wegańskie dania gotowe i dodatki do dań

Wegańskie dodatki do dań i przetwory

Wegańskie napoje i soki warzywne

Wegańskie napoje i soki owocowe

Wegańskie pieczywo, przekąski i słodycze

Wegańskie kosmetyki

Weganie nie tylko nie jedzą mięsa i ryb, ale także produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak mleko, jajka czy miód. Weganizm nie oznacza jednak nudy. Dzięki produktom wegańskim dostępnym w ALDI możesz cieszyć się zróżnicowanymi potrawami z gwarancją jakości.

Na czym polega dieta wegańska i jakie produkty w niej dominują?

Dieta wegańska zakłada całkowitą rezygnację z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. Weganie nie jedzą mięsa, a także m.in. nabiału, jaj czy miodu.

Wegańskie jedzenie to głównie rośliny – owoce i warzywa, ale także roślinne źródła białka, takie jak na przykład soja, ciecierzyca czy groch. Weganie muszą uważać przede wszystkim podczas zakupu produktów gotowych. Produkty wegetariańskie czasami nie spełnią ich oczekiwań. Do wielu z nich dodawane są np. niewielkie ilości jajek czy nabiału. Z tego powodu produkty dla wegan dające pewność spełnienia wymogów diety to ogromny komfort.

 

Produkty wegańskie – czy tylko dla wegan?

Produkty wegańskie nie są jednak przeznaczone tylko dla wegan. Jeśli chcesz jedynie ograniczyć spożywanie mięsa, to również dobry wybór.

Produkty dla wegan są lekkie i zdrowe. W swoim składzie nie mają tłuszczów nasyconych pochodzenia zwierzęcego, więc sprzyjają utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu w organizmie. To również świetna propozycja dla osób, które rozważają przejście na wegetarianizm bądź weganizm. Spożywając produkty wegańskie przez pewien czas, można zauważyć, że dobrze zastępują one produkty pochodzenia zwierzęcego.

d

Jakie wegańskie produkty można znaleźć w Strefie Zdrowia ALDI?

W ALDI znajdziesz bogaty wybór produktów wegańskich, w tym tych, które otrzymały międzynarodowy symbol certyfikujący produkty dla wegan – V-Label. Logo jest gwarancją, że produkt został sprawdzony pod kątem obecności substancji pochodzenia zwierzęcego nie tylko w składzie produktu, ale także w wykorzystanych substancjach dodatkowych.

Wśród naszego asortymentu wegańskiego wyróżnić można m.in. napoje, dania gotowe, pasty i przetwory. Dzięki temu, że wybór wegańskich opcji w ALDI jest szeroki, bez trudu zastąpisz wszystkie swoje ulubione produkty wyrobami roślinnymi.

 

Dlaczego warto próbować wegańskich produktów?

Produkty wegańskie są oryginalne, smaczne i zdrowe. Spożywają je zarówno weganie i wegetarianie, jak i osoby, które chcą tylko ograniczyć spożywanie mięsa. Duża dostępność ciekawych propozycji sprawia, że zakup produktów wegańskich może być ciekawym urozmaiceniem spożywanych na co dzień posiłków.

Dbasz o swoje zdrowie i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej? Produkty roślinne wesprą Cię w walce o smukłą sylwetkę. Są lekkostrawne i często wykazują niższą kaloryczność. To świetne rozwiązanie nie tylko dla osób na diecie wegańskiej, ale również dla tych, którzy szukają alternatyw dla tradycyjnej polskiej kuchni.

Produkty dla wegan to również okazja do bezpośredniego przyczynienia się do poprawy stanu środowiska naturalnego. W produkcji mięsnej zużywane są ogromne ilości wody. Dodatkowo hodowla przemysłowa przyczynia się do emisji zanieczyszczeń. Produkty wegańskie wspierają dobrostan zwierząt. W przypadku takiej diety masz pewność, że nie przyczyniasz się do cierpienia również m.in. kur znoszących jajka w chowie klatkowym czy krów hodowanych w celu produkcji mleka. 

w

ZOBACZ NASZE WEGAŃSKIE PRZEPISY:

weganski-burger

WEGAŃSKI BURGER

Pyszny burger z burakami, hummusem i batatami. Skosztuj wegańskiej alternatywy.

weganskie-wrapy

WEGAŃSKIE WRAPY

Wrapy z warzywami, pastą wegańską i orzeszkami oraz oliwą i napojem sojowo-ryżowym.  

Wegańska sałatka śródziemnomorska

WEGE SAŁATKA

Pyszna sałatka typu śródziemnomorskiego ze świeżymi warzywami i serem halloumi

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch