1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI analizuje sprzedaż słodkich wypieków w Tłusty Czwartek

Czterocyfrowy wzrost osiąga sprzedaż pączków w ALDI w tygodniu, w którym przypada Tłusty Czwartek. Sprawdziliśmy, jakie wypieki w tym czasie Polacy kupują najchętniej w sklepach znanej sieci!

 

W tym roku ALDI przygotowało bogatą ofertę pączków i innych słodkich wypieków w ramach Tłustego Czwartku. Z analiz sprzedażowych opracowanych przez sieć wynika, że sprzedaż pączków w tym okresie osiąga aż czterocyfrowy w stosunku do tygodnia poprzedzającego święto. Tak wysoki wynik jest również zasługą nowych wypieków wprowadzanych specjalnie na ten dzień. ALDI przeanalizowało dane sprzedażowe, z których wynika, że w Tłusty Czwartek wzrost sprzedaży szczególnie dotyczy segmentu wypieków słodkich. Najchętniej w tym okresie kupowane są pączki, słodkie rogaliki, nadziewane ciastka i faworki. Natomiast największy wzrost sprzedaży dotyczy oczywiście pączków. W tym roku w ofercie ALDI na klientów czekać będą różnorodne słodkie wypieki, między innymi podłużny pączek z nadzieniem orzechowym, lukrem i polewą czekoladową, w cenie 1,39zł za sztukę.

W ofercie nie zabraknie tradycyjnych pączków z marmoladą oraz nadzieniem adwokatowym. Za jeden z bardziej popularnych pączków z nadzieniem różanym klienci zapłacą w tym roku 1,49zł. Warto podkreślić, że w tym roku z uwagi na hybrydowe rozwiązania dotyczące form dystrybucji produktów piekarniczych i słodkich wypieków znaczna część sklepów ALDI będzie oferować pączki z lokalnych piekarni, jak to ma miejsce na co dzień, nie tylko z okazji Tłustego Czwartku.

ALDI zadba również o fanów pączków bez nadzienia, w sprzedaży pojawią się donuty z polewą czekoladową za 1,09zł. W stałej ofercie ALDI sprzedaje również donouty z nadzieniem truskawkowym. Miłośnicy czekolady w sklepach ALDI znajdą pączki E. Wedel z kremem czekoladowym, dekorowane czekoladą mleczną i płatkami. Doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych zakupów w Tłusty Czwartek będą faworki dekorowane cukrem pudem. Z myślą o tym, by klienci bezpiecznie mogli dostarczyć pączki do domu, szkoły lub do pracy – do zakupu ALDI dołączy pudełko na wypieki gratis. Pełna oferta znajduje się na www.aldi.pl

j

*

ALDI w Polsce posiada 204 sklepy i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na WWW.aldi.pl.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch