1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI jak sklep zabawkowy – szeroka oferta dyskontu z okazji Dnia Dziecka!

ALDI jak sklep zabawkowy – szeroka oferta dyskontu z okazji Dnia Dziecka!

f

Tego jeszcze nie było: ALDI zaskakuje bogatą ofertą z okazji Dnia Dziecka. Szeroki asortyment akcesoriów i sprzętu sportowego, gier i zabawek, a nawet ubranek z certyfikowanej bio bawełny.  Sieć inspiruje do zakupów i radzi rodzicom, jak sprawić, by Dzień Dziecka był wyjątkowy.

Czy ALDI zmienia się w sklep dziecięcy? Spokojnie, to tylko bardzo bogata oferta czasowa przygotowana przez sieć z okazji Dnia Dziecka. I trzeba przyznać, że ALDI zdecydowanie ma to COŚ – rozmach i bogactwo asortymentu w tym roku zaskoczą nawet najbardziej wymagających. Sieć inspiruje pomysłami na zabawy i prezenty na Dzień Dziecka, podpowiada jakie zabawki kupić i jakie gry zaplanować dla najmłodszych. Z danych GFK wynika, że 28% klientów ALDI stanowią rodziny z dziećmi. Nie dziwi zatem, że produkty dziecięce obecne są w stałej ofercie sieci, a sezonowo z okazji Dnia Dziecka w sklepach dyskontera można znaleźć coraz więcej ciekawych gier i zabawek dla najmłodszych. Nie tylko one cieszą się popularnością wśród konsumentów ALDI – sprzedaż produktów dziecięcych (takich jak  środki higieniczne, czy żywność dla niemowląt) rośnie prawie dwukrotnie rok do roku.

– ALDI to sklepu ulubionych zakupów Polaków, w którym każdy znajdzie COŚ dla siebie. Chcemy, żeby poza swoimi ulubionymi produktami, po które klienci chętnie wracają, w myśl zasady Raz ALDI zawsze ALD, znaleźli oni także w naszych sklepach tzw. ofertę okazjonalną, sezonową, która zainspiruje ich i pozwoli przy okazji tych codziennych zakupów załatwić także inne sprawunki. Wiemy, że taka możliwość doceniają szczególnie rodzice, dla których doba zawsze jest za krótka, a czas ma wagę złota. Z myślą o nich w tym roku przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka – mówi Jakub Tyrlik, Category Manager ALDI w Polsce.

W ofercie czasowej ALDI klienci znajdą szereg produktów dla małych i dużych dzieci, w tym akcesoria i sprzęty do aktywnego spędzania czasu na łonie natury w gronie całej rodziny. Co konkretnie znajdziemy w sklepach ALDI?

Hulajnogi dla dzieci i dorosłych, kaski ochronne, longboard deskorolkę z solidnym drewnianym deckiem, coś dla miłośników wodnej aktywności: ślizgawkę wodną, wodny plac zabaw, tor wodny, matę wodną do zabaw dla najmniejszych milusińskich. Wielbiciele pojazdów znajdą też rowerek trójkołowy i gokart.

Są także drewniane zabawki do ogrodu – uwielbiane przez rodziców, bo dzieciaki bawią się bezpiecznie i są „na oku”: piaskownica z dachem, zabawki drewniane lub z bioplastiku, a nawet piramida wspinaczkowa. Dla miłośników gier i aktywności sportowych znajdzie się bramka do piłki nożnej ze ścianką treningową, kosz do koszykówki ze stojakiem, a także huśtawka, dmuchane kule, czy zegarki dziecięce i figurki z psim patrolem, czy świnki Pepy.

To wciąż nie wszystko. Dzień Dziecka to także doskonały moment, by wymienić lub dokupić garderobę najmłodszym. W ALDI znajdą się ubrania z bawełną certyfikowaną przez Organic Blenden BCI oraz Gots - body, spodnie niemowlęce z bio, śliniaki z rękawami, piżamki, szorty, a nawet sandały. Oferta ważna jest do 1 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Pełen asortyment wraz z cenami można sprawdzić TUTAJ.

f

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 208 sklepów i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch