1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI na pierwszym miejscu dla sektora handlowego w rankingu Global Child Forum. Sieć dba o młode pokolenia - weryfikuje składy oraz ogranicza promocję niezdrowych produktów dla dzieci

ALDI na pierwszym miejscu dla sektora handlowego w rankingu Global Child Forum. Sieć dba o młode pokolenia - weryfikuje składy oraz ogranicza promocję niezdrowych produktów dla dzieci

Global Child Forum przeprowadziło benchmarking kilku najbardziej wpływowych firm z branży spożywczej, napojów i higieny osobistej, oceniając, w jakim stopniu uwzględniają one prawa dziecka w swoich publicznych raportach. Grupa ALDI Nord zajęła pierwsze miejsce dla sektora handlowego i czwarte miejsce w ogólnym benchmarku.

Propagowanie zdrowego i świadomego odżywiania jest dziś kluczowe, dlatego ALDI podejmuje inicjatywy, wspierające świadome wybory klientów. Dyskonter wnikliwe weryfikuje składy żywności dla dzieci, a swoje receptury opiera na zaleceniach i wytycznych od WHO oraz porównaniach produktów dostępnych na rynku, jak podkreśla – chodzi o dobro najmłodszych.

Nieustannie stawiamy sobie za cel to, aby w naszych kampaniach telewizyjnych przy programach dla dzieci nie reklamować niezdrowych produktów skierowanych do najmłodszych. Prezentujemy tylko te artykuły, które ściśle spełniają wymagania Polskiej Federacji Producentów Żywności – mówi Anna Włoch, Manager ds. Jakości w ALDI Polska. Przy swoich ulubionych programach, w naszych spotach telewizyjnych najmłodsi nie zobaczą wysoko przetworzonych produktów – chipsów, czy napojów produkowanych na bazie cukru – podsumowuje Anna Włoch.

Zgodność produktu z danymi z etykiety każdorazowo w ALDI oceniana jest przez Dział Jakości. Natomiast znakowanie żywności dla najmłodszych odbywa się zawsze zgodnie z wymogami prawnymi, co gwarantuje, że produkty marek własnych mają prosty skład, w których ograniczone są dodatki do żywności (w tym barwniki czy sztuczne aromaty). Kluczowe jest, że te produkty mają jasną i czytelną etykietę, dzięki której rodzic czy opiekun będzie w stanie ocenić jakość i wartość odżywczą produktu dla swojego dziecka. Podobne działania podejmują wszystkie kraje w ramach Grupy ALDI Nord.

Więcej informacji na https://globalchildforum.org/the-state-of-childrens-rights-and-business-2022-food-beverage-personal-care/

 

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 251 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch