1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI partnerem kulinarnego programu telewizyjnego „Tak smakuje dziękuję”, emitowanego na antenie stacji TVN

ALDI partnerem kulinarnego programu telewizyjnego „Tak smakuje dziękuję”, emitowanego na antenie stacji TVN z Pascalem Brodnickim w roli prowadzącego. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą już 8 maja

Już w najbliższą niedzielę na antenie TVN zadebiutuje nowy program kulinarny „Tak smakuje dziękuję”. Prowadzącym jest Pascal Brodnicki, wracający na antenę po 7 latach. Ekipa filmowa przemierzyła całą Polskę w poszukiwaniu inspirujących osób i ich historii. W programie Pascalowi towarzyszą młodzi bohaterowie, którzy poprzez wspólne gotowanie mają okazję podziękować swoim idolom i zaprezentować nietuzinkowe przepisy, które skradną serca wielbicieli kulinarnych rarytasów. ALDI został partnerem programu.

Program „Tak smakuje dziękuję” to pierwsza realizacja o charakterze branded content, w której partnerski udział bierze marka ALDI. Inicjatywa programu jest dość niestandardowa – najmłodsi będą dziękować swoim najbliższym gotując wraz z Pascalem, a do realizacji przepisów wykorzystują właśnie produkty spożywcze, które można znaleźć w sklepach sieci ALDI.

- Program ''Tak smakuje dziękuję'' to pierwszy telewizyjny projekt branded content, przy realizacji którego ALDI bierze udział. Wierzymy, że dzięki tak dobranym narzędziom marketingowym uda nam się poszerzyć grupę klientów, a sama formuła programu pozwoli nam zaprezentować bogaty asortyment, ale także wzbudzi same pozytywne emocje - mówi Agnieszka Barańska, dyrektor marketingu i komunikacji ALDI w Polsce.  - Mamy nadzieję, że program spodoba się całym rodzinom, a jego oglądanie będzie doskonałą okazją do wspólnego spędzania czasu. Atmosfera każdego odcinka jest niepowtarzalna i co ważne, zbieżna z wartościami naszej marki. Chcemy, aby ALDI  pokazywał się klientom właśnie w takim otoczeniu - autentycznym, pełnym dobrych i pozytywnym emocji, a taki jest właśnie ten program. Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy przy tak radosnym i niepowtarzalnym projekcie podkreśla Agnieszka Barańska.

Każdy odcinek „Tak smakuje dziękuję” realizowany był w innej lokalizacji i w innym sklepie ALDI. Kamery pojawiły się w Sosnowcu, Pszczynie, Gdyni, Elblągu, Łodzi i Warszawie. W pierwszym odcinku poznamy trójkę młodych ludzi ze Śląska, którzy chcą podziękować swojemu mentorowi. Pan Tomasz to dla nich wzór do naśladowania – inspiruje ich nie tylko jako strażak, ratownik medyczny i nauczyciel zawodu, ale przede wszystkim jako bohater dnia codziennego. Zapowiedź pierwszego odcinka można obejrzeć na kanale YouTube marki ALDI.

- Powodem do dumy i radości jest to, że Pascal Brodnicki wiele razy podczas produkcji serialu podkreślał wartości marki ALDI, mówiąc - „Idziemy na zakupy. W tym sklepie znajdziemy najświeższe produkty”, „Znam sklep, w którym znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy” – dodaje Agnieszka Barańska.

Po emisji każdego odcinka na stronie www.aldi.pl pojawią się przepisy na potrawy, które zostały przyrządzone przez najmłodszych. Każdy będzie mógł z łatwością ugotować smaczne dania, wykorzystując przy tym świeże produkty z ALDI.

Program składa się z 6 odcinków, które będą emitowane przez tydzień w każdą niedzielę o 17:25 na antenie TVN. Za realizację odpowiada zespół dentsu Polska (agencja produkcyjna The Story Lab oraz agencje mediowe Carat i iProspect), partnerem jest marka ALDI oraz Tefal.               

j
j

***

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 208 sklepów i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch