1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI po raz pierwszy z ofertą najmu na targach SCF CEE

ALDI po raz pierwszy z ofertą najmu na targach SCF CEE

Informacja prasowa z 22.09.2021

ALDI na targach

ALDI po raz pierwszy z ofertą najmu na targach SCF CEE

Sieć ALDI po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę najmu na największych targach nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej SCF CEE 2021. W trakcie trwania targów od 22 do 23 września, eksperci z ALDI przedstawią możliwości współpracy z najemcami na terenie całego kraju. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się na stoisku nr 500.

ALDI posiada już 182 sklepy w całej Polsce i wciąż pojawia się w nowych lokalizacjach. Budynki ALDI, w pełni nowoczesne i projektowane w zgodzie z energooszczędnymi technologiami, znajdują się w miejscach dobrze skomunikowanych, idealnych do rozwoju biznesu. Marka, która przyciąga do swoich sklepów rzesze klientów poza nowymi lokalizacjami szuka najemców, którzy wspólnie z nią zechcą prężnie poszerzać własną działalność.

ALDI na targach
ALDI na targach

Rozwój naszej sieci to dla nas podstawa, nowe sklepy ALDI powstają na terenie całej Polski – wyjaśniaTomasz Gawlik, Dyrektor Obszaru Nieruchomości i Ekspansji sieci ALDI w Polsce. – W wielu lokalizacjach mamy do zaoferowania lokale na wynajem. Jako wystawcy na targach SCF CEE chcemy nawiązać kontakty i zaprezentować powierzchnie handlowe, gotowe do  udostępnienia  naszym przyszłym najemcom. Dobra lokalizacja, korzystne warunki i bliskie sąsiedztwo ALDI z pewnością przysłużą się rozwojowi biznesu – dodaje Tomasz Gawlik.

W ramach rozwoju sieci w całej Polsce ALDI zwiększa swoją aktywność na branżowych wydarzeniach poszukując  zarówno nowych kontaktów dających możliwość dalszej ekspansji marki jak i najemców chętnych do współdzielenia biznesowych przestrzeni. Sieć rozwija się dynamicznie, a jej sklepy dostępne są już w całym kraju. Powierzchnie na wynajem zlokalizowane są głównie w centrach mieszkaniowych, dobrze skomunikowanych z innymi częściami miasta,  z miejscami parkingowymi oraz blisko rozpoznawalnego sklepu, co daje możliwość rozwoju biznesowego  innym najemcom.

Targi SCF CEE 2021 przyciągają tysiące partnerów zainteresowanych rozwojem sieci handlowych i najemców centrów handlowych. Sieć ALDI po raz pierwszy uczestniczy w tym wydarzeniu jako wystawca. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się na stoisku nr 500 już od 22 do 23 września w Warszawie, w Centrum Expo XXI.

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 182 sklepy i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. WięcejnaWWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch