1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI ponownie z Klubem Gaja sadzi drzewa i krzewy oraz celebruje 20-lecie Święta Drzewa.

ALDI ponownie z Klubem Gaja sadzi drzewa i krzewy oraz celebruje 20-lecie Święta Drzewa.

s

ALDI kolejny raz we współpracy z Klubem Gaja posadzi drzewa i krzewy przyjazne dzikim zwierzętom żyjącym w miastach oraz zbuduje domki dla dzikich zapylaczy. Sieć ponownie została partnerem Święta Drzewa. W tym roku 20-lecie Święta Drzewa połączone jest z jubileuszem 10-lecia istnienia Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.

Powstanie nowych przestrzeni osadzonych drzewami i krzewami w ramach obchodów Święta Drzewa to bardzo dobra okazja, aby poprzez konkretne inicjatywy mówić o tym, jak realnie możemy pomagać dzikim zwierzętom żyjącym w mieście, jak i w jego okolicach. Przed wydarzeniem odbył się cykl trzech zajęć edukacyjnych na temat różnorodności biologicznej w miastach, w placówkach oświatowych, które wzięły udział w obchodach 20. Święta Drzewa w Katowicach.

Mamy świadomość, że jako przedsiębiorca mamy ogromny wpływ na nasze otoczenie i środowisko naturalne, dlatego bardzo chętnie przystępujemy do inicjatyw proekologicznych, zobowiązując tym samym siebie oraz naszych partnerów biznesowych do ochrony zasobów naturalnych – od produkcji po dostawę. Współpraca z Klubem Gaja jest przykładem inicjatywy realizującej nasze założenia i przyczyniającej się do zmniejszenia negatywnego oddziaływania na klimat. Każdorazowo przy współpracy z Klubem Gaja czerpiemy wiele nowych doświadczeńmówi Daria Kołodziej, Menadżer ds. Odpowiedzialności Przedsiębiorstwa.

Wieloletnia współpraca Klubu Gaja z miastem Katowice oraz z ALDI przynosi efekty edukacyjne. Warsztaty i zajęcia prowadzone dla szkół czy przedszkoli zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To budzi nadzieję na przyszłość. Dlatego bardzo się cieszę, że mogliśmy wspólnie zrealizować jubileusz 20-lecia Święta Drzewa, sadząc z tej okazji kolejne drzewa i krzewy oraz budując z dziećmi i młodzieżą kolejne domki dla dzikich zapylaczy w tak symbolicznym miejscu jak CINIBA, która już kilkukrotnie aktywnie włączyła się w działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Myślę, że te działania mogą posłużyć jako inspiracja i wzór dobrych praktyk na kolejne lata dla wielu organizacji  - komentuje Jacek Bożek, założyciel i prezes Klubu Gaja. Dziękuję naszemu partnerowi ALDI i wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji tych przedsięwzięć – dodaje Jacek Bożek.

Od 2019 roku w ramach współpracy z Klubem Gaja ALDI zasadziło łącznie ponad 6000 drzew, zbudowało kilkadziesiąt domków dla zapylaczy, zaangażowało się w stworzenie ogrodu polisensorycznego w Zespole Szkół Specjalnych w Sosnowcu oraz stworzyło pasiekę edukacyjna dla około 150 tysięcy pszczół na terenie Tajemniczego Ogrodu w Bielsko-Białej.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch