1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI przyjmuje studentów na praktyki i wręcza im wynagrodzenia w wysokości 4000 brutto.

ALDI przyjmuje studentów na praktyki i wręcza im wynagrodzenia w wysokości 4000 brutto.

j

Od początku lipca 20 studentów rozpocznie w ALDI praktyki, w ramach programu praktyk letnich ALDI NEXT. Na każdego z nich czeka zestaw powitalny oraz miesięczne wynagrodzenie w wysokości 4000 zł brutto, przyznawane na podstawie umowy zlecenia. Studenci odbędą praktyki w jednej z dwóch lokalizacji w Katowicach lub w Chorzowie.

Poszukiwania studentów chcących wziąć udział w programie sieć rozpoczęła na przełomie marca i kwietnia. W tym zakresie ALDI współpracowało z Uniwersytetem Ekonomicznym oraz z lokalnymi biurami karier, opiekunami poszczególnych roczników i kołami studenckimi. Oferta pojawiła się także na targach pracy Jobicon. Spośród kilkuset zgłoszeń ALDI wyłoniło 20 studentów, którzy rozpoczną pracę letnią w obszarach: Logistyka, Controlling, Księgowość, Category Managment oraz Kadry i Płace. Dla najlepszych praktykantów sieć przewidziała możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk.

- Cieszy nasz szeroki odzew, z jakim spotkał się nasz program i poziomem otrzymanych zgłoszeń. Olbrzymie zainteresowanie programem praktyk ALDI NEXT pozwala nam już dziś zapowiedzieć jego kontynuację w kolejnym sezonie. W tym roku przywitamy w ALDI 20 osób, które będą miały szansę zdobyć doświadczenie i nabyć umiejętności niezbędne w rozwoju swoich karier. Dodatkowo za staż świadczony w ramach umowy zlecenie otrzymują wynagrodzenie na poziomie 4000 brutto. My z kolei, uważnie przyglądamy się ich pracy, a najlepszym zaproponujemy zatrudnienie. W ALDI największą wartością są ludzie, zarówno nasi obecni, jak i przyszli pracownicy, to oni będą mieli realny wpływ na kształtowanie marki w Polsce, dlatego przykładamy tak dużą uwagę do stworzenia pewnego miejsca pracy, w którym będą mogli się rozwijaćmówi Anna Goleniowska Dyrektor Obszaru HR ALDI w Polsce.

Każdy z praktykantów samodzielnie określa czas trwania praktyk, przy czym najkrótszy możliwy okres to miesiąc, najdłuższy 4 miesiące. Dla praktykantów ALDI przygotowało specjalny proces wdrożeniowy do firmy, który umożliwi im poznanie marki, jej wartości i celów. Wszyscy zostaną też przeszkoleni z zasad BHP oraz otrzymają powitalne pakiety. Pierwszy dzień rozpoczęcia praktyk sieć będzie relacjonować na profilach społecznościowych dedykowanych potencjalnym pracownikom Facebook ALDI praca  oraz instagram.com/aldipraca. Przypomnijmy, ALDI dotychczas uruchomiło swój profil na Linkedin oraz specjalną platformę praca.aldi.pl, która w dużej mierze tworzona jest w oparciu o historie pracowników, najczęściej pojawiające się pytania, newsy i podkreślająca wartości: pewność, jakość, życzliwość i jutro. To właśnie one napędzają #teamALDI na każdym sklepowym, biurowym czy magazynowym stanowisku. W ostatnich tygodniach sieć wdrożyła także nowe narzędzie – Harver, wykorzystywane do zatrudniania kandydatów aplikujących na stanowisko pracownika sklepu, zastępcy kierownika oraz kierownika sklepu. Dzięki niemu czas weryfikacji dokumentów rekrutacyjnych w ALDI został skrócony o 52%.

***

ALDI w Polsce posiada 209 sklepów i zatrudnia ponad 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce,

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch