1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI rozdaje Króliki „COŚki” na pocztówkach z kolorowanką lub bajką do wyboru i sprawdza, co z okazji Dnia Dziecka i Matki najchętniej kupują klienci.

ALDI rozdaje Króliki „COŚki” na pocztówkach z kolorowanką lub bajką do wyboru i sprawdza, co z okazji Dnia Dziecka i Matki najchętniej kupują klienci.

d

Zainteresowanie kwiatami w Dzień Matki w ALDI rośnie o ponad 200%, w kategorii słodyczy czy kosmetyków nie widać aż tak znaczących zmian – wynika z badań własnych ALDI. Z okazji Dnia Dziecka klienci najczęściej sięgają po zabawki i ulubione słodkości. Chętnie też przyjmują gratisy takie jak kolorowanki, czy pocztówki. Zainteresowanie kategorią zabawek w sieci ALDI rośnie w tym okresie o ponad 30%.

- Każde dziecko, które zjawi się w Dzień Dziecka, jak i w dzień po święcie otrzyma przy kasie pocztówkę z kolorowanką lub bajką do wyboru. Bohaterami opowieści i pocztówek są nasze króliki “COŚki”, które już rok temu zostały świetnie przyjęte przez najmłodszych mówi Agata Biernacka, Kierownik Komunikacji i PR. Poprzez personifikację COŚków – bohaterów naszej kampanii Raz ALDI zawsze COŚ z ALDI, chcemy budować ciepły i pozytywny wizerunek wśród rodzin z dziećmi. Warto dodać, że w tym roku również posiadamy dedykowany katalog z prezentami na Dzień Dziecka, dostępny w wersji online na naszej stronie: COS-KI ZACZYNAJA ZABAWE NA DZIEN DZIECKA (aldi.pl) - podsumowuje Biernacka.

Z okazji nadchodzącego Dnia Matki i Dnia Dziecka sieć ALDI przygotowała szeroką ofertę prezentową. Od czwartku 25.05 klienci mogą kupić cięte kwiaty dla mamy, ceny bukietów zaczynają się już od 8,99 zł. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Natomiast z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka ALDI przygotowało specjalną promocję, w ramach której na wybrane artykuły i zabawki dla dzieci przygotowany jest rabat sięgający 25%. Akcja potrwa do 3.06 lub do wyczerpania zapasów. Więcej na WWW.aldi.pl

 

 

 

***

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 261 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch