1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI rozpoczyna współpracę z Sodexo

ALDI rozpoczyna współpracę z Sodexo

Informacja prasowa z 17.11.2021

ALDI rozpoczyna współpracę z Sodexo

ALDI rozpoczyna współpracę z Sodexo, dzięki czemu we wszystkich sklepach sieci można płacić za zakupy Kartami i Kuponami Podarunkowymi, Premiowymi, Żywieniowymi, Lunch Pass oraz kartami na posiłek profilaktyczny.

„Różnorodność akceptowanych w sklepach ALDI form płatności jest wyrazem naszego zaangażowania na rzecz podnoszenia komfortu zakupów, jaki chcemy zapewnić każdemu z naszych klientów. Wierzymy, że współpraca z Sodexo pozwoli nam z jednej strony dotrzeć do nowych konsumentów, a z drugiej zbudować w przyszłości jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę promocyjną dla użytkowników rozwiązań Sodexo”powiedział Maciej Borzęcki, Dyrektor Obszaru Usług Wspólnych ALDI w Polsce.

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska to lider rynku świadczeń pozapłacowych i ekspert
w budowaniu lojalności w biznesie. Z rozwiązań firmy korzysta 50 tysięcy klientów i ponad 4  miliony użytkowników, a kartami przedpłaconymi wydanymi przez Sodexo wykonywanych jest nawet pół miliona transakcji tygodniowo.

„Bardzo cieszymy się z tego, że wypracowaliśmy wspólną wizję współpracy partnerskiej opartej na realnych potrzebach konsumentów. Nasi klienci zyskają w przyszłościmożliwość korzystania ze specjalnych promocji, dostępnych tylko w sklepach ALDI, tylko przy płatności kartami i kuponami Sodexo. Z kolei sieć handlowa będzie bogatsza o nowych klientów, którzy każdego dnia korzystają z naszych rozwiązań” powiedziała Karolina Karolczak, Dyrektor Zakupów i Współpracy z Partnerami z Sodexo Benefits and Rewards Services Polska.  

Zarówno marka Sodexo, jak i ALDI stawiają na takie wartości w biznesie jak zero waste oraz propagują wśród swoich klientów dbałość o zdrowie i zbilansowane odżywianie. Ta współpraca
z pewnością przyniesie korzyści klientom obu marek, którzy będą mogli liczyć na tańsze zakupy, atrakcyjne promocje oraz limitowane oferty specjalne.

ALDI nieustannie podnosi komfort zakupowy, rozwijając obszar usług dodatkowych dostępnych dla konsumentów. Obecnie 137 paczkomaty InPostu znajdują się przed sklepami ALDI.Do końca roku ma pojawić się kilkanaście kolejnych automatów paczkowych, które umożliwią klientom odbiór
i nadawanie paczek przy okazji codziennych zakupów, zaś docelowo paczkomaty mają stanąć przed każdym sklepem sieci.Dzięki współpracy z firmą Pointpack S.A. klienci mogą nadać swoje paczki nie tylko w paczkomatach, ale także w wybranych sklepach ALDI przez siedem dni w tygodniu. Tym samym sklepy ALDI są dostępne dla klientów także w niehandlowe niedziele.

***

ALDI w Polsce posiada 190 sklepów i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. WięcejnaWWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch