1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI rozszerza ofertę marki własnej ALDI GAMING i startuje z promocjami na Black Weeks.

ALDI rozszerza ofertę marki własnej ALDI GAMING i startuje z promocjami na Black Weeks.

v

ALDI ruszyło z promocjami na wybrane artykuły przemysłowe w ramach popularnej akcji Black Weeks. Klienci będą mogli kupić elektronikę bądź dodatki do domu do 50% taniej. Sieć rozbudowuje również ofertę marki własnej ALDI GAMING, wprowadzając do sprzedaży od 16.11 zestaw słuchawkowy dedykowany PlayStation 5 i Xbox ONE.

- Debiut marki własnej ALDI GAMING na polskim rynku miał miejsce pod koniec sierpnia tego roku. Zestaw komputerowy z podświetleniem RGB przyjął się bardzo dobrze i zyskuje na popularności. W ślad za tym postanowiliśmy poszerzyć ofertę produktową o zestaw akcesoriów gamingowych dla PlayStation 5 i Xbox ONE – mówi Jakub Tyrlik, Category Manager i Designer of Electronics ALDI Polska.  

ALDI GAMING to marka oferująca produkty bardzo dobrej jakości w możliwie najniższej cenie, dająca zaawansowanym, jak i początkującym graczom możliwość korzystania z alternatywnego segmentu produktowego porównywalnego do asortymentu gamingowego z wyższej półki.  - Bardzo cieszy nas fakt, że popularne media gamingowe w Polsce na podstawie testów oceniły bardzo dobrze wcześniejszy zestaw, doceniając przede wszystkim jakość wykonania, cenę oraz komfort użytkowania. Akcesoria gamingowe to w naszej ofercie asortyment okazjonalny z kategorii niespożywczej, tym bardziej cieszy, że trafiliśmy w gusta graczy – dodaje Tyrlik.

Każdy zestaw zawiera silikonowe etui na pady wraz z nakładkami na gałki analogowe, zestaw słuchawek nausznych z mikrofonem oraz kabel USB typu C o długości 2m. Zestaw objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Produkty marki własnej ALDI GAMING w sprzedaży są dostępne od 16.11 we wszystkich sklepach ALDI w Polsce. Zestaw gamingowych akcesoriów będzie można kupić za 59,99 zł.

Dodatkowo, ze względu na zbliżający się okres świąteczny, dyskonter postanowił już teraz ruszyć z promocjami w ramach Black Weeks, dzięki temu klienci mogą kupić atrakcyjne produkty z kategorii non food, które doskonale sprawdzą się w roli świątecznych prezentów. W ofercie klienci znajdą m.in. bezprzewodowe słuchawki douszne, czy budzik cyfrowy z funkcją ładowania indukcyjnego. Więcej informacji i produktów na dedykowanej stronie: Black friday (aldi.pl)

 

ALDI w Polsce posiada 228 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu. ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Marka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

 

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch