1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI Technology Hub - kamień milowy w rozwoju cyfrowej przyszłości ALDI Nord

ALDI Technology Hub - kamień milowy w rozwoju cyfrowej przyszłości ALDI Nord

v

ALDI Technology Hub - wyspecjalizowana jednostka, której zadaniem jest wsparcie transformacji cyfrowej Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord, intensywnie się rozwija. Hub zlokalizowany jest w samym sercu Polski, w Krakowie i docelowo stworzy miejsca pracy dla ponad 250 osób.

 

Cyfryzacja odgrywa kluczową rolę w strategicznych planach ALDI Nord. Wsparciem w tym zakresie jest właśnie ALDI Technology Hub - jednostka realizująca strategiczne cele z zakresu IT, stanowiąca podstawę przyspieszenia digitalizacji dla całej Grupy ALDI Nord. Powstanie organizacji to także wsparcie dla sprawnego prowadzenia zaawansowanych projektów technologicznych w ramach międzynarodowej współpracy oraz pomoc w usprawnieniu operacji biznesowych.

- Każdy kraj z Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord ma swój lokalny zespół ekspertów z zakresu IT, ale kompetencyjnie i strukturalnie jednostki te różnią się. Eksperci ALDI Technology Hub współpracują bezpośrednio z centralą ALDI w Niemczech. Wspólnie dbamy o to, aby wdrażać i rozwijać projekty technologiczne. Taka synergia międzynarodowych zespołów eksperckich przyczyni się do szybkiego rozwoju konkurencyjnych projektów i produktów zaawansowanych cyfrowo, mających bezpośredni wpływ na digitalizację całej Grupy – mówi Maciej Chojecki, Dyrektor Zarządzający ALDI Technology Hub.  Głównymi środowiskami naszej pracy są systemy SAP, Power BI, Java, UIPath, dlatego szukamy specjalistów z doświadczeniem w tym zakresie. Zajmujemy się także projektowaniem i zarządzaniem procesami IT, projektami oraz testowaniem oprogramowania– dodaje M. Chojecki.

Aktualnie w ALDI Technology Hub jest zatrudnionych ponad 100 specjalistów, a wśród nich blisko 20% to osoby z doświadczeniem eksperckim i starszych stażem. Większość zespołu stanowią kobiety. 

 

- Lokalizacja ALDI Technology Hub nie była przypadkowa. Kraków oraz jego okolice to zagłębie wysokiej klasy specjalistów i ekspertów z obszaru IT. To także miejsce styku biznesu, nauki i nowych technologii, które stanowią idealną przestrzeń do synergii wysokospecjalistycznych środowisk IT. komentuje Chojecki.

 

Aktualnie Hub posiada otwartą rekrutację na ponad 100 stanowisk pracy. Docelowo w nowym centrum technologicznym będzie pracować ponad 250 osób. Warto wspomnieć, że zespół pracowników ALDI Technology Hub już teraz jest mocno międzynarodowy, stąd bazowym językiem codziennej pracy jest angielski. Hub posiada aktualnie przedstawicieli m.in. z takich krajów jak: Grecja, Turcja, Argentyna, Egipt, Azerbejdżan, Indie, Niemcy, Ukraina, Białoruś, choć przewagę stanowią Polacy.

Wśród benefitów oferowanych przez ALDI Technology Hub znajdują się pakiety zdrowotne dofinansowywane przez pracodawcę oraz pakiety sportowe. Firma oferuje również m.in. preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie, szeroki program wdrożenia dla nowych pracowników, programy treningowe i dostęp do systemu e-learningowego.  

 

 

ALDI Technology Hub zlokalizowany jest w Krakowie przy ul. Fabrycznej 1. Przestrzenie biurowe Hubu są nowoczesne i komfortowe, w budynku znajduje się pokój dla matki z dzieckiem oraz strefa relaksu.

 

Bieżące oferty pracy oraz więcej informacji dostępne są na stronie: www.aldi-tech-hub.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch