1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI wprowadza do oferty akcesoria GSM marki własnej QUIGG, w tym z certyfikacją MFi od Apple

ALDI wprowadza do oferty akcesoria GSM marki własnej QUIGG, w tym z certyfikacją MFi od Apple

W sklepach sieci ALDI od 14 grudnia klienci mogą kupić akcesoria GSM marki własnej QUIGG. Po raz pierwszy w ofercie dyskontera pojawi się kabel lighting z certyfikacją MFi, kabel micro USB, kabel USB-C oraz ładowarka sieciowa. Przydatne gadżety będzie można kupić już za kilkanaście złotych. Sieć informuje, że rok do roku odnotowuje 30% wzrost sprzedaży w segmencie electro.

Marka własna QUIGG rozwija się zgodnie z zapotrzebowaniem i trendami rynkowymi. Postanowiliśmy, że jeszcze w tym roku w ofercie ALDI pojawią się po raz pierwszy akcesoria GSM, które nie tylko będą charakteryzować się wysoką jakością, ale przede wszystkim przystępną ceną. Co więcej, klasę produktów potwierdza certyfikacja, w tym bardzo popularny certyfikat MFi – nadawany przez firmę Apple – mówi Jakub Tyrlik, Category Manager Non Food ALDI Polska.

Certyfikat MFi to bardzo znany standard stworzony przez Apple, produkty objęte certyfikacją wykonane są zgodnie ze wszystkimi normami, dzięki czemu w pełni spełniają wszystkie swoje funkcje a użytkownik otrzymuje gwarancję bezpiecznego i bezawaryjnego działania sprzętu. Wybierając akcesorium marki QUIGG z certyfikacją MFi klienci mają pewność, że bez problemu naładują lub podłączą swoje urządzenie oraz, że będzie działać ono prawidłowo.

W ALDI do kupienia będą kable USB typu C oraz micro o długości 1 metra – każdy z nich za 14,99 zł. Do kabli będzie można dokupić ładowarkę sieciową za 24,99 zł, sprzęt jest uniwersalny i będzie pasować do różnych urządzeń elektronicznych. Ładowarka posiada 1 port USB oraz wyjście 1,0 A. Natomiast prawdziwym rarytasem jest wspomniany wcześniej kabel typu lighting do bezpiecznego ładowania urządzeń marki Apple (iPhone, iPad, iPod) z certyfikatem MFi, produkt będzie można kupić za 39,99 zł.

 

 

 

***

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 237 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch