1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI wprowadza do sprzedaży zestaw gamingowy marki własnej ALDI GAMING

ALDI wprowadza do sprzedaży zestaw gamingowy marki własnej ALDI GAMING

Sieć sklepów ALDI od 24 sierpnia rusza ze sprzedażą zestawu komputerowego marki własnej ALDI GAMING. Jest to pierwszy taki asortyment w ofercie dyskontu. Zestaw składa się z gamingowej klawiatury z podświetleniem RGB, myszki z czujnikiem optycznym oraz z dużej podkładki z poliestrowej powierzchni.

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów gier i sprzętu komputerowego. We wszystkich sklepach sieci ALDI od środy pojawią się zestawy gamingowe marki własnej ALDI GAMING. Nowa marka ALDI GAMING na rynek pierwszy raz została wprowadzona w 2021 roku w Niemczech. Sprzęt komputerowy marki cieszył się w Niemczech sporym zainteresowaniem wśród wielbicieli rozgrywek e-sportowych. W ślad za tym ALDI Nord postanowiło rozszerzyć zakres sprzedaży asortymentu gamingowego na inne kraje - w tym Polskę. 

ALDI Gaming to pierwsza nasza międzynarodowa marka, w której tytule występuje nazwa sieci.  Jest ona integralną częścią nowej architektury marek własnych. Wprowadzając ją do asortymentu gamingowego chcemy dotrzeć do odbiorców segmentu gier i e-sportu, którzy reprezentują nowe pokolenie młodych konsumentów o ogromnym zasięgu. ALDI poza codziennymi zakupami oferuje graczom  także to, czego potrzebują do realizacji swojej pasji podkreśla Jakub Tyrlik Category

x

Manager i Designer of Electronics ALDI Polska.

W skład zestawu wchodzi nowoczesna klawiatura gamingowa z podświetleniem RGB. Urządzenie posiada wysoce precyzyjne sterowanie dla zachowania optymalnego grania. Co więcej wyposażona jest w 19 klawiszy anti-ghosting, które umożliwiają osiągnięcie wyższej efektowności w trudniejszych rozgrywkach.

Kolejnym elementem jest ergonomiczna myszka, która oferuje sterowanie w 6 stopniach rozdzielczości 1200-6400 DPI. Wielogodzinne granie pełne komfortu gwarantuje antypoślizgowa powierzchnia. Tak samo jak klawiatura wyposażona jest w podświetlenie RGB. Do zestawu dołączona jest podkładka XXL pod myszkę w modnych kolorach. Zestaw ALDI GAMING objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Zestaw będzie można kupić za 119 zł.

c

Gaming i rozgrywki e-sportowe przeżywają aktualnie swój renesans, nie są już niszą, stanowią bardzo popularny element budowania jedności i relacji w społeczeństwie, szczególnie wśród młodych osób. Aktualnie na świecie jest prawie 3 miliardy aktywnych graczy. Wprowadzając do sprzedaży markę własną ALDI GAMING dajemy wszystkim graczom możliwość zakupu bardzo dobrych jakościowo sprzętów w możliwie najniższej cenie – podsumowuje Jakub Tyrlik Category Manager i Designer of Electronics ALDI Polska

***

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 214 sklepów i zatrudnia blisko 3700 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na WWW.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch