1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI wspólnie z Procter&Gamble startuje z akcją "Kupujesz - zyskujesz"

ALDI wspólnie z Procter&Gamble startuje z akcją "Kupujesz - zyskujesz"

Informacja prasowa z 13.09.2021

ALDI wspólnie z Procter&Gamble startuje z akcją "Kupujesz - zyskujesz"

Od poniedziałku 13 września w sklepach ALDI rozpoczyna się ogólnopolska akcja sprzedażowa  „Kupujesz zyskujesz”, w której klienci otrzymują zwrot do 25% wartości zakupów przy jednorazowym nabyciu produktów marki Proctel&Gambel za minimum 40 złotych. Akcja potrwa do 13 listopada.

Promocją objętych jest wiele popularnych marek, które od lat cieszą się uznaniem polskich konsumentów. Są wśród nich Ariel, Vizir, Fairy, Lenor, Gillette, Oral B, Pantene Venus, Blend-a-Med. Always, Naturella, Descreet, łącznie 15 produktów z asortymentu stałego i 7 dostępnych czasowo. Aby skorzystać z promocji klienci po dokonaniu zakupów muszą zarejestrować się na stronie www.everydayme.pl, wybierając właściwą opcję i postępując zgodnie z instrukcją.

-  Zależy nam na tym, żeby zwiększać atrakcyjność naszej oferty i inspirować konsumentów także do spontanicznych zakupów. W ALDI wszystko, co klienci lubią mają na wyciągnięcie ręki każdego dnia. To sklep ulubionych produktów, świeżych, w dobrej jakości i przystępnej cenie, po które chętnie się wraca – mówi Anna Kicz, Kierownik Kategorii w ALDI Polska.

ALDI konsekwentnie buduje i urozmaica swój asortyment i prowadzi w swoich sklepach promocje tematyczne, w ramach których obyły się m.in. akcja „Azja od kuchni”, „Fetujemy w greckim stylu” czy „Polska na talerzu”. Dużą popularnością cieszyła się też akcja „Sentymentalne smaki lat 90.”. Sieć nieustannie poszerza swój asortyment spoza kategorii spożywczej, oferując klientom zarówno wysokiej jakości produkty marki własnej jak i współpracując z wybranymi partnerami. Klienci szczególnie docenili kolekcję ubrań Łukasza Podolskiego, czy Angeliny Kirsch, a także ofertę produktów sygnowanych marką RL9.

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 180 sklepów i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej nawww.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch