1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI wydłuża godziny otwarcia sklepów i wprowadza świąteczne promocje.

ALDI wydłuża godziny otwarcia sklepów i wprowadza świąteczne promocje.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w trosce o komfort zakupów ALD wydłuża godziny otwarcia większości swoich sklepów. W Wielki Czwartek oraz w Wielki Piątek (6-7 kwietnia) klienci będą mogli dokonać zakupów w godzinach od 6:00 do 23:00, zaś 8 kwietnia w Wielką Sobotę w godzinach 6:00-13:30. To jednak nie wszystko, czym ALDI zaskoczy konsumentów. Dyskonter ujawnia wysokość tegorocznych rabatów, które na wybranych produktach pozwolą klientom zaoszczędzić nawet do 40%.

 

Polacy przed świętami Wielkanocnymi kupują najczęściej tradycyjne produkty. Powodzeniem cieszą się jajka, wędliny, kiełbasy (wędzone oraz surowe), słodycze wielkanocne, świeże mięsa (szczególnie kurczaki, kaczki), chrzan. Klienci ALDI lubią też zjeść coś słodkiego w tym okresie. Potwierdza to rosnąca sprzedaż artykułów potrzebnych do wypieków, jak i gotowych ciast z oferty ALDI oraz słodyczy wielkanocnych (czekoladowych jaj czy zajączków). 

 

- Rok do roku obserwujemy w ALDI rosnące trendy zakupowe w poszczególnych kategoriach. Są one widoczne szczególnie w tygodniach bezpośrednio poprzedzających Wielkanoc. Z naszych wyliczeń wynika, że w 2022 roku klienci ALDI kupujący jaja mogli średnio zaoszczędzić aż 22% na promocjach dla tej grupy asortymentowej – mówi Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR z ALDI. Wiemy, że wysoka jakość i atrakcyjna cena to najważniejsze kryteria zakupów zwłaszcza dziś, gdy zmagamy się z inflacją. Dlatego przygotowaliśmy szereg promocji na najbardziej popularne produkty, po które Polacy sięgają przed świętami – dodaje Biernacka.

 

W przedświątecznym tygodniu klienci ALDI skorzystają rabatów sięgających nawet 40%. Wśród promocyjnych produktów znajdują się majonez delikatesowy (18% rabatu), margaryna Kasia (31% taniej),  chrzan Krakus (25% taniej), owoce i warzywa – winogrona (rabat 40%) banany (42% taniej), kiwi (50% taniej), papryka (36% taniej), seler korzeniowy (rabat 41% ). Na szczególną uwagę zasługuje także marka własne Mięsne Specjały, w której klienci znajdą, między innymi kiełbasę białą surową w cenie 7,99 zł za 500 g opakowania, czy boczek rolowany pieczony (30% taniej).

 

Jednak tym, co najbardziej charakterystyczne w czasie zakupów wielkanocnych są jaja. W ALDI klienci mogą kupić jaja marki własnej Wesoły Kurnik. Wszystkie jaja marki Wesoły Kurnik pochodzą z Polski. Warto podkreślić, że  ALDI w 2019 roku było jedną z pierwszych sieci handlowych w Polsce, która ogłosiła wycofanie jaj z chowu klatkowego do 2025 roku, dając dobry przykład pozostałym sieciom i wyznaczając standard, który bardzo szybko został przyjęty na rynku. Co więcej, sieć zobowiązała się  także do wycofania do 2025 roku jaj z chowu klatkowego również ze składów wszystkich produktów marek własnych. Odpowiedzialne kształtowanie asortymentu jaj to jeden z elementów międzynarodowej polityki zakupowej ALDI dotyczącej dobrostanu zwierząt. Już dziś w ofercie sieć posiada jaja BIO, ściółkowe, czy też z chowu na wolnym wybiegu, w tym również jaja z certyfikatem KAT.

W trosce o komfort zakupów, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, ALD wydłuża godziny otwarcia większości swoich sklepów. W Wielki Czwartek oraz w Wielki Piątek (6-7 kwietnia) klienci będą mogli dokonać zakupów w godzinach od 6:00 do 23:00, zaś 8 kwietnia w Wielką Sobotę w godzinach 6:00-13:30. Więcej na www.aldi.pl

 

 

*** 

O ALDI 

ALDI w Polsce posiada 259 sklepów zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca. 

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl 

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch