1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI z bogatą ofertą elektronarzędzi

ALDI z bogatą ofertą elektronarzędzi

Już od 6 maja w sklepach ALDI klienci będą mogli kupić elektronarzędzia marki własnej FERREX. W ofercie sieci m.in. pilarka akumulatorowa, szlifierka kątowa i podkaszarka. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. 

 

W najbliższą sobotę z bogatą ofertą elektronarzędzi startuje jedna z popularniejszych sieci spożywczych. Od 6 maja w sklepach ALDI znajdą się najwyższej jakości produkty elektronarzędziowe marki FERREX. Asortyment dostępny będzie tylko w sklepach dyskontera. Klienci będą mogli kupić m.in. pilarkę akumulatorową bezszczotkową o mocy 40 V w cenie 599,99 zł wraz z  zestawem wyposażonym w akumulator, ładowarkę, łańcuch, ostrze prowadzące i olej. W ofercie także akumulatorowa szlifierka kątowa w cenie 449,99 zł oraz podkaszarka akumulatorowa z teleskopową regulacją wysokości w cenie 299,99 zł. Dostępne będzie również narzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe o mocy 20 V w bogatym zestawie wyposażonym w 4 brzeszczoty, tarczę szlifierską, 20 nakładek szlifierskich, a wszystko to w cenie 319,99 zł i 3-letnią gwarancją użytkowania.

 

Oferta elektronarzędzi dostępna w sklepach naszej sieci od soboty stanowi odpowiedź na rosnącą popularność majsterkowania i wykonywania własnoręcznie prac domowych i ogrodowych. Artykuły marki FERREX, dostępne tylko w ALDI, to sprzęty, których jakość zawsze idzie w parze z ceną i niezawodnością, oferując przy tym niezbędną moc oraz parametry, umożliwiającą sprostanie każdemu wyzwaniu z zachowaniem bezpieczeństwa i satysfakcji z jakości wykonanej pracy i efektu końcowego, mówi Piotr Szewczyk, Kierownik Kategorii ALDI Polska. 

FERREX jest marką własną ALDI, dostępną tylko w sklepach dyskontera. Oferuje szeroki wybór artykułów do majsterkowania oraz prac ogrodowych wraz z kompleksową gamą dopasowanych akcesoriów. Produkty tej marki cechuje wysoka jakość wykonania oraz łatwość użytkowania, które potwierdzone zostały licznymi certyfikatami. Wśród nich m.in. TÜV oraz GS, które potwierdzają bezpieczeństwo stosowania, niezawodność i zgodność parametrów z obowiązującymi normami. Więcej na www.aldi.pl

 

 

***   

 

O ALDI   

ALDI w Polsce posiada 261 sklepów zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.   

   

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl  

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch