1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI z bogatą ofertą nowalijek aż do 50% taniej

ALDI z bogatą ofertą nowalijek aż do 50% taniej

W tym tygodniu w sklepach ALDI klienci mogą zaoszczędzić aż 50% na zakupach nowalijek. W ofercie dyskontera pojawiły się produkty z wczesnych zbiorów, w tym warzywa na domowe przetwory. Promocje potrwają do 20.05 lub do wyczerpania zapasów.

Wiosna to czas przygotowań domowych przetworów i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze, oparte na sezonowych warzywach i owocach. ALDI wychodzi naprzeciw tym trendom, startując z promocją na tegoroczne nowalijki.

W ofercie dyskontera klienci znajdą między innymi polskie ogórki gruntowe 50% taniej w cenie 7,99 zł za kilogram oraz czosnek młody w cenie 0,99 zł za sztukę, do tego gotowy zestaw do kiszenia ogórków, który składa się z czosnku, kopru i chrzanu, opakowanie dostępne jest za 4,49 zł. W atrakcyjnych cenach można zakupić także rabarbar z polskich upraw za 11,99 zł za kilogram, świeży pęczek botwinki 45% taniej za 2,99 zł, rzodkiewkę 32% taniej za 1,69 zł, paprykę szpiczastą 37% taniej za 4,99 zł oraz białe szparagi 500 g za 12,99 zł.

Jak wynika z cyklicznego Barometru Providenta* domowe przetwory coraz częściej goszczą na stołach Polaków, aż 64,5% badanych przygotowuje produkty i kiszone oraz marynowane w domu. Analizując tego typu dane wiemy, że oferta musi być dostosowana do potrzeb klienta. Stąd wprowadzamy cykliczne promocje na sezonowy asortyment, który cieszy się dużą popularnością. Warto dodać, że zakup ukiszonych już produktów także cieszy się w naszej sieci dość dużym zainteresowaniem - mówi Łukasz Góralczyk, Kierownik Kategorii Owoców i Warzyw w ALDI Polska.

Jak podaje ALDI najczęściej kupowane owoce w ALDI to banany, cytryny, jabłka, mandarynki, pomarańcze, awokado, kiwi i jabłka. Z warzyw klienci ALDI najchętniej wybierają marchew, cebulę, pomidory malinowe, paprykę czerwoną, ogórek szklarniowy, ziemniaki oraz zieleninę.

Warto dodać, że na dedykowanej stronie Przetwory - najlepsze przepisy – ALDI klienci i mogą znaleźć tradycyjne przepisy na kiszonki i nie tylko.


* Barometr Providenta: przetwory zajmują coraz więcej miejsca w polskich spiżarniach,
Barometr Providenta: przetwory zajmują coraz więcej miejsca w polskich spiżarniach | Biuro prasowe Provident Polska (media-provident.pl). Badanie o przetworach zostało zrealizowane przez Danae Sp. z o.o. metodą CAWI na próbie N=1089 dorosłych Polaków, w sierpniu 2022 roku

 

***

Więcej na WWW.aldi.pl

 

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 261 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch