1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI z marką własną ubrań lnianych dla kobiet i mężczyzn

ALDI z marką własną ubrań lnianych dla kobiet i mężczyzn

Już od dzisiaj we wszystkich sklepach ALDI klienci mogą kupić odzież lnianą przeznaczoną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W ofercie sieci dostępne są m.in. sukienki, koszule i spodnie. Akcja obowiązuje we wszystkich sklepach w Polsce i potrwa do wyczerpania zapasów.

 

Wysokiej jakości kolekcja odzieży lnianej marki UP2Fashion i Straight Up dostępna jest na wyłączność w sklepach ALDI. Klienci będą mogli kupić m.in. damską sukienkę z lnem w cenie 44,99 zł., w trzech wariantach kolorystycznych, a także damskie szorty z lnem w cenie 34,99 zł oraz spodnie z lnem za 44,99 zł. Dla mężczyzn sieć oferuje koszule oraz szorty, oba produkty w cenie 39,99 zł oraz spodnie w cenie 49,99 zł.

Odzież dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej i rozmiarowej: dla kobiet od M do XL, a dla mężczyzn od M do XXL. Ubrania posiadają certyfikat Oeko-Tex gwarantujący wysoką jakość produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka.

Letnia kolekcja z lnem to propozycja dla pań i panów. Szeroki i bardzo dobrze dobrany kolorystycznie asortyment pozwoli stworzyć kreację zarówno do biura w letnie dni, jak i na spotkania z przyjaciółmi czy po prostu wyjście na spacer. Kolekcja oparta na mieszance lnu i bawełny oraz lnu i wiskozy. Len doskonale sprawdzi się w upalne dni, a bawełna i wiskoza pozwolą utrzymać tkaninę w eleganckiej formie, zarówno podczas prania,  prasowania jak i użytkowania”, zaznacza Beata Smolorz, Menadżerka Kategorii ALDI Polska.

Marka UP2Fashion, dostępna tylko w ALDI,  obejmuje swym asortymentem odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet. Oferuje szeroki asortyment między innymi: odzież wierzchnią, bieliznę, piżamy, wyroby pończosznicze, buty, okulary i wiele więcej. Produkty te charakteryzuje wszechstronność i wysoka jakość wykonania. Kolekcje mają ponadczasowy wygląd i są bazą do tworzenia wielu codziennych kreacji.

 

STRAIGHT UP to z kolei marka oferująca produkty tekstylne dla mężczyzn. Oferta marki obejmuje odzież wierzchnią, artykuły pończosznicze i akcesoria. Produkty te charakteryzuje wysoka jakość wykonania i komfort noszenia. W asortymencie marki znajdują się również ubrania ekskluzywne.

 

***

 

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 262 sklepy zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.  

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch