1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI z nową odsłoną kampanii Employer Brandingu

ALDI z nową odsłoną kampanii Employer Brandingu

Czeka na Ciebie pewne miejsce pracy. Zmieniaj ALDI z nami – to hasło, które przyświeca wiosennym działaniom wizerunkowym ALDI, budującym markę pracodawcy. W najnowszej kampanii dyskonter stawia na utrwalanie wizerunku pracodawcy oferującego pewność zatrudnienia i możliwości rozwoju. Komunikacja jest autentyczna, co podkreśla wykorzystywanie w kreacjach reklamowych wizerunków pracowników, uchwyconych na fotografiach podczas wykonywania codziennych zadań.

Wraz ze wzrostem sieci w Polsce ALDI systematycznie rozwija komunikację employerbrandingową. W ubiegłym roku sieć uruchomiła swój profil na portalu LinkedIn, wprowadziła specjalną aplikację do komunikacji wewnętrznej dla pracowników i wystartowała z kampanią skierowaną do potencjalnych pracowników, pod hasłem „Napędzają nas ludzie, po prostu”.

- Tegoroczna odsłona kampanii jest kontynuacją podjętych już działań. Pokazujemy, że ALDI to pewne miejsce pracy. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - mówi Anna Goleniowska, Dyrektor Obszaru Zasobów Ludzkich ALDI Polska. - ALDI to godny zaufania pracodawca, za którym stoi ponad 100-letnie, międzynarodowe doświadczenie, i który dynamicznie rozwija sieć sprzedaży w Polsce. Oferujemy pracownikom możliwie najatrakcyjniejsze warunki pracy. Prowadzimy przejrzystą politykę zatrudnienia i otwarcie komunikujemy poziom zarobków – dodaje Goleniowska.

ALDI nieustannie podnosi atrakcyjność polityki zatrudnienia – od marca ubiegłego roku wdrożyło nowe zasady zawierania umów o pracę. Bez względu na stanowisko każdy nowy pracownik w ALDI zatrudniany jest z pominięciem okresu  próbnego. Pierwszą umowę ze swoimi pracownikami sieć podpisuje na rok, a kolejna zawierana jest na czas nieokreślony. Zaczynający pracę w ALDI sprzedawcy zarobią w tym roku od 3410 zł do 4010 zł brutto miesięcznie. Zarobki osób na stanowisku sprzedawcy, posiadających minimum trzyletnie doświadczenie, kształtują się w przedziale 3810 – 4410 zł brutto. Z kolei magazynier z najmniejszym stażem będzie mógł liczyć co miesiąc na kwotę 3810 zł. Najwięcej, bo od 5615 do6415 zł zarobi co miesiąc początkujący kierownik sklepu. Wszystkie stawki są kwotami brutto i wliczona została do nich wartość karty przedpłaconej. 

ALDI chce przyciągać do firmy kandydatów także możliwością wpływania na kierunek zmian w organizacji, wsparcia jej rozwoju i kreowania nowej wizji handlu. Kultura przedsiębiorczości, jaka charakteryzuje ALDI, przejawia się w otwartości na nowe pomysły, rozwiązania i usprawnienia. To zachęca do budowania kariery w ALDI przez kandydatów, dla których istotny jest wpływ na kierunek działań i możliwość wdrażania własnych pomysłów i projektów.

- Czy praca w firmie, która ciągle się zmienia, jest łatwa? Nie zawsze. Wierzymy jednak, że przyszli pracownicy, dołączając do naszego życzliwego zespołu, znajdą w nim swoje miejsce na dłużej. O realiach pracy w branży retail mówimy wprost, ponieważ transparentna komunikacja jest jednym z kluczowych elementów DNA naszej organizacji -  komentuje Anna Goleniowska.

ALDI tworzy przestrzeń, w której o życzliwych zespołach opowiedzą sami pracownicy. Swoimi słowami i w sposób, który jest im najbliższy. Fotografie wykorzystane w kampanii pokazują pracę zespołową i atmosferę, jaka panuje w #teamALDI. ALDI wzmacnia autentyczność przekazu swoich kampanii, zapraszając pracowników do współtworzenia wizerunku firmy w Social Mediach oraz udziału w programie ambasadorskim.

Nowa kampania startuje już 21 lutego. Komunikacja skupia się na pokazaniu ALDI jako pewnego miejsca pracy, które jednocześnie oferuje możliwości rozwoju i przestrzeń, w której pracownicy mogą wdrażać nowe rozwiązania. Komunikacja ALDI jest autentyczna, pokazuje realia pracy w branży retail. Te nie zawsze są łatwe, ale dzięki życzliwym zespołom ALDI ci, którzy zdecydują się do nich dołączyć, znajdą w nim swoje miejsce na dłużej. Wykorzystane w kampanii nośniki reklamowe obejmują billboardy, reklamy internetowe oraz komunikację w Social Mediach. Za opracowanie kreacji odpowiada agencja GROW. Więcej informacja dla kandydatów znajduje się na specjalnie stworzonej platformie: praca.aldi.pl.

j

ALDI w Polsce posiada 204 sklepy i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. 

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch