1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI z ofertą czeskich przysmaków

ALDI z ofertą czeskich przysmaków

Informacja prasowa z 12.04.2021

czeskie specjały header

Lentilky, Kofolai inne typowe czeskie przysmaki dostępne w ofercie ALDI

ALDI po raz kolejny oferuje kultowe czeskie produkty. W sprzedaży znalazły się, m.in. legendarne Lentilky, którymi od ponad 100 lat zajadają się kolejne pokolenia, czeskie knedliki oraz słynna Kofola – napój ziołowo-owocowy, którego konsumpcja w latach 60-tych była w Czechosłowacji tak duża, że niektóre zioła do jej produkcji sprowadzano specjalnie z zagranicy. Przysmaki czeskie dostępne są w ofercie ALDI od poniedziałku, 12 kwietnia. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Polacy uwielbiają czeskie przysmaki, a teraz kiedy w czasie pandemii podróże – również te kulinarne - są ograniczone tym chętniej poszukują ich podczas swoich codziennych zakupów. W specjalnie przygotowanej ofercie ALDI znajduje się ponad 30 czeskich produktów spożywczych.

Klienci pokochali akcje tematyczne w ALDI i chętnie wracają po swoje ulubione produkty z różnych zakątków świata. Szczególnie teraz, gdy nasza mobilność jest ograniczona ze względu na pandemię,  konsumenci doceniają ich dostępność w naszych sklepach. Dlatego od 12 kwietnia w ALDI znajdą się czeskie przysmaki, czyli szeroki wybór oryginalnych artykułów, które zachwycą niejedno podniebienie – mówi Dominika Juszczyk, manager ds. Komunikacji i PR ALDI Polska.

Miłośnicy czeskich specjałów znajdą w ALDI zarówno czeski nabiał (czeski ser panierowany, pomazanka, ser ołomuniecki  z czosnkiem, czy hermelin), wędliny, gotowe dania, słodycze oraz piwa. W ofercie dostępne będą m.in. popularne jako przekąska Utopenci, czyli kiełbaski wieprzowe marynowane w zalewie, Kosteleckie salami Hermin, gotowe dania z Knedlikamy – gulasz wołowy, wieprzowy i pieczarkowy, knedliczki – pszenne krojone, z nugatem i tradycyjne czeskie piwo Staropramen, Holba, czy Litovel oraz pyszne słodkości – Lentilky, banan w czekoladzie, wafel Tatranky i torcik miodowy.

ALDI konsekwentnie buduje i urozmaica swój asortyment i prowadzi w swoich sklepach akcje tematyczne, w ramach których obyły się m.in. akcja „Azja od kuchni”, „Fetujemy w greckim stylu” czy „Polska na talerzu”. Dużą popularnością cieszyła się też akcja „Sentymentalne smaki lat 90.”. Sieć nieustannie poszerza również swój asortyment spoza kategorii spożywczej, oferując klientom zarówno wysokiej jakości produkty marki własnej jak i współpracując z wybranymi partnerami. Klienci szczególnie docenili kolekcję ubrań Łukasza Podolskiego, czy Angeliny Kirsch, a także ofertę płyt winylowych.

ALDI w Polsce posiada 169 sklepów i zatrudnia blisko 3500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch