1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI zaprasza na wyjątkowe śniadanie i spotkanie z ambasadorką Sonią Bohosiewicz w piątek, 8 września w Lublinie!
COŚ w aldi

COŚ na dobry dzień z ALDI? – pyszne i darmowe śniadanie w towarzystwie Soni Bohosiewicz! Takiej akcji promocyjnej jeszcze nie było. Popularna sieć sklepów spożywczych ALDI zaprasza mieszkańców Lublina już w najbliższy piątek, 8 września na śniadanie i spotkanie z udziałem ambasadorki marki. Specjalnie z tej okazji sieć przygotowała aż 1200 paczek śniadaniowych z produktami marek własnych ALDI oraz vouchery na tańsze zakupy w wybranych sklepach sieci. W ten sposób dyskont zachęca do zapoznania się z jakością i smakiem asortymentu śniadaniowego.

Sieć intensywnie rozwija się w stolicy województwa lubelskiego i planuje kolejne otwarcia swoich sklepów. Dlatego właśnie dla Lublinian dyskont przygotował smaczną niespodziankę - kawę marki własnej, którą będzie można skosztować w jednym z trzech foodtrucków, paczki wypełnione produktami ze śniadaniowej oferty oraz vouchery na tańsze zakupy, które będzie można zrealizować w wybranych sklepach sieci. ALDI wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, chce być blisko nich, więc spotyka się z nimi w drodze do pracy, do szkoły i wręcza COŚ pysznego na dobry dzień.

- Obecnie posiadamy cztery sklepy w Lublinie, ale w najbliższej przyszłości planujemy otwarcie nowych lokalizacji. Z pewnością zwiększy to rozpoznawalność naszej marki w tym rejonie oraz przyczyni się do jeszcze wyższego komfortu zakupów. W województwie lubelskim intensywnie rozwijamy swoją obecność, chcemy przybliżyć mieszkańcom wyjątkowe produkty marek własnych, których nie znajdą nigdzie indziej, a po które w myśli idei Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI, warto wracać - podkreśla Natalia Nowakowska, Menadżer ds. strategii i zakupu mediów ALDI. Dlatego z tej okazji serdecznie zapraszamy Lublinian na śniadanie w ramach akcji COŚ na dzień dobry z ALDI. Będziemy serwować między innymi nasze chrupiące, ciepłe i świeże pieczywo, pyszną kawę, której będzie można skosztować w foodtruckach oraz gwarantujemy niezapomniane spotkanie z naszą ambasadorką, Sonią Bohosiewicz - podsumowuje Nowakowska.

Śniadaniowe foodtrucki pojawią się już od 7:30 w 3 lokalizacjach: na Placu Zamkowym, Placu Wolności i Dworcu PKS. W tych samych miejscach hostessy będą rozdawać paczki, a Sonia Bohosiewicz podzieli się swoimi zwyczajami śniadaniowymi i zapyta mieszkańców Lublina o ich upodobania żywieniowe.  A oto, co lublinianie zjadą w paczkach:

·                 świeżo wypieczone, chrupiące pieczywo z ALDI,

·                 batoniki,

·                 owoce,

·                 część paczek będzie miała dodatkowe produkty słodkie, takie jak masło orzechowe lub krem czekoladowy, a część będzie bardziej wytrawna z chrupkim chlebem bądź popularnym grissini.

 

Akcja COŚ na dzień dobry z ALDI w Lublinie potrwa od 7.30 do wyczerpania zapasów. Pełna oferta ALDI znajduje się na www.aldi.pl

 

***

O ALDI

ALDI w Polsce ma 269 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca. 

 

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na www.aldi.pl

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch