1. KOMUNIKATY PRASOWE
  2. ALDI zaskakuje klientów i sprzedaje sterylizator do telefonu z ładowarką w jednym

ALDI zaskakuje klientów i sprzedaje sterylizator do telefonu z ładowarką w jednym. Czy to oferta idealna, by podnieść komfort pracy zdalnej w czasach pandemii?

akc komp

Tego się nie spodziewaliście - akcesoria komputerowe obok produktów spożywczych. ALDI przygotowało zaskakującą ofertę. Już od środy 2 lutego klienci znajdą w sklepach sieci starannie dobrane akcesoria komputerowe, sportowe oraz drobny sprzęt biurowy. To dobra okazja, by podnieść komfort pracy zdalnej i zadbać  o zdrowie  także poprzez regularne ćwiczenia.

Głośnik Bluetooth DJ Roxxx, ładowarka sieciowa USB-C, mysz komputerowa Logitech M190 i torba na laptopa HP –to akcesoria komputerowe, które w ofercie czasowej w sklepach ALDI można kupić za 65 złotych każdy. Jednak uwagę konsumentów najbardziej przyciąga sterylizator 2 w 1 do telefonów, ze stacją ładowania Qi od firmy MAGINON. To urządzenie szczególnie przydatne w czasach pandemii. Telefony komórkowe są sprzętem, który najczęściej dotykamy i prawie zawsze mamy ze sobą. To właśnie na nich zbiera się najwięcej zarazków i bakterii. Warto zatem zadbać o swoje zdrowie, tym bardziej, jeśli możemy to zrobić przy okazji tak prostej i częstej czynności jak ładowanie telefonu. Urządzenie posiada funkcję timera oraz magnetyczne zamknięcie, umożliwia sterylizację ozonową i ultrafioletem gwarantując skuteczną dezynfekcję smartfonów, kluczy i innych sprzętów. To doskonała propozycja zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy szczególną uwagę przykładamy do przestrzegania zasad higieny  i bezpieczeństwa.

To jednak nie wszystko, sieć ALDI poszła o krok dalej wprowadzając do sprzedaży akcesoria sportowe, by inspirować do aktywnego trybu życia. Największą gratką jest Amazfitsmartwach -zegarek kompatybilny z oprogramowaniem Android oraz iOS, który pomaga zadbać o regularność w aktywnościach fizycznych, dobrze sprawdza się także w sportach wodnych. Amatorzy sportów znajdą w ofercie sklepów także kijki do trekkingu, zestaw obciążeń fitness czy rolki do masażu. Zakupów nie warto odkładać do ostatniej chwili, bo oferta ALDI ważna jest od 2 lutego do wyczerpania zapasów.

 

akcesoria komputerowe
akcesoria komputerowe
akcesoria komputerowe

***

ALDI w Polsce posiada 203 sklepy i zatrudnia blisko 3600 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. W najnowszej kampanii hasło marki brzmi: „Raz ALDI, zawsze COŚ ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca i zawsze można znaleźć COŚ w ALDI: coś na obiad, coś słodkiego, coś na deser, czy coś dla domu.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

Przypomnienie o
Błąd! Przepraszamy, wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy chcesz aby Cię powiadomić, kiedy przedmiot będzie dostępny?

Potwierdzenie przypomnienia

Dzień przypomnienia
Dwa dni wcześniej
Jeden dzień wcześniej
W dniu oferty
Godzina
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Uwagi
  • Aby skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przypominania, prosimy najpierw o Twoje potwierdzenie. W tym celu prosimy podać adres e-mail i / lub numer telefonu i kliknąć „Aktywuj przypominanie". W zależności od wybranej formy kontaktu (e-mail, SMS), otrzymasz link aktywacyjny. Aby aktywować usługę przypominania, prosimy kliknąć w link w otrzymanej wiadomości. Potwierdzenie to nie będzie wymagane ponownie w przyszłości.
  • Prosimy uzupełnić pola oznaczone *.
  • Aby przesłać ten formularz, prosimy zaakceptować pliki cookie w ustawieniach zabezpieczeń przeglądarki.
  • Wysyłanie SMS-ów jest możliwe tylko w krajowej sieci komórkowej.
  • Przypomnienie może być wysłane tylko wtedy, gdy wybrana data jest w przyszłości i po pomyślnym uwierzytelnieniu Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego są wykorzystywane w celu wysłania powiadomienia o wybranym artykule i przechowywane, aby zachować potwierdzone uwierzytelnienie przy korzystaniu z tej usługi przez Ciebie w przyszłości. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji / usunąć dane poprzez „ formularz rezygnacji z usługi przypominania”. Pamiętaj, że aktywacja usługi przypominania jest dozwolona tylko w przypadku, gdy sam jesteś odbiorcą.

Niedostępne

Oferta już wygasła

Aktywacja przypominania!

Potwierdzenie przypomnienia

Otrzymasz przypomnienie w dniu ${date} o godzinie ${time}.

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail)

Wymagana aktywacja wiadomości (SMS)

Wymagana aktywacja wiadomości (e-mail / SMS)

Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość, aby potwierdzić Twój adres e-mail. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany numer został wysłany SMS, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości.

Na podany adres e-mail i numer zostały wysłane wiadomości, aby potwierdzić Twój adres e-mail i numer telefonu. Prosimy kliknąć w link w wiadomości. Jeśli strona z potwierdzeniem się nie otworzy, prosimy skopiować link i wkleić go w przeglądarce.

regions.regionSwitchHeadline

regions.regionSwitchText
regions.regionSwitchTextExplicitSwitch